مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران:

نقش موثر خیرین در پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی /باید از ظرفیت خیرین در حوزه‌های اجتماعی فرهنگی بهره برد

تاریخ انتشار : یکشنبه - ۰۷ / بهمن / ۱۳۹۷
Share/Save/Bookmark
مدیرکل امور بانوان مازندران با اشاره به اینکه کودکان کار نیاز به حمایت‌های ویژه دارند و باید به خیرین معرفی شوند، گفت: خیرین می‌توانند نقش موثری در پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی داشته باشند.
نقش موثر خیرین در پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی /باید از ظرفیت خیرین در حوزه‌های اجتماعی فرهنگی بهره برد
 

به گزارش خبرنگار سفیر هراز، سمیه قاسمی طوسی در همایش مشاور امور بانوان نهادها و دستگاه‌های دولتی و خصوصی با اشاره به ذاتی بودن برخی امور و مختص بودن آن به بانوان گفت: برای نخستین بار مراسم تجلیل از 23 بانوی نمونه که سرپرست خانواده‌های آسیب پذیر و بدسرپرست بودند در مازندران برگزار شد.


وی با اشاره به اینکه بانوان توانمند در مازندران بسیار هستند، اظهار کرد: بانوان نمونه در هر شهرستان که دارای چنین شرایطی هستند شناسایی و تجلیل شوند.


مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران با بیان اینکه در ساخت المان‌های شهری در مازندران توجه به کودکان نگاه ویژه‌ای شود، تصریح کرد: دستگاه‌های اجرایی و سازمان‌های مردم نهاد به این مهم توجه داشته باشند.


این مسئول با اشاره به اینکه کودکان کار نیاز به حمایت‌های ویژه دارند و باید به خیرین معرفی شوند، افزود: خیرین می‌توانند نقش موثری در پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی داشته باشند.


طوسی با بیان اینکه حقوق‌های نجومی برخلاف عدالت اجتماعی است، تصریح کرد: حقوق نجومی مردم را نسبت به جامعه بدبین می‌کند، در صورتی که انقلاب شد تا به مستضعفان کمک شود و دستگیر آنها شویم.


وی در پایان خاطرنشان کرد: باید از کمک سمن‌ها و خیرین در حوزه‌های اجتماعی فرهنگی بهره برد.

 

انتهای پیام/

 


 

 

کد مطلب: MTY2NzMw
 

 
کیمیا سامانه