رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان آمل:

توزیع ۱۰ تن گوشت سفید با قیمت ۱۰۵۰۰ تومان در آمل/ آمل رتبه نخست جذب گوشت سفید و قرمز در مازندران

تاریخ انتشار : دوشنبه - ۱۷ / دی / ۱۳۹۷
Share/Save/Bookmark
رییس اداره صمت با اشاره به اینکه 10 تن گوشت سفید با قیمت 10 هزار و 500 تومان در سطح شهرستان آمل توزیع شد، گفت: 25 تن گوشت سفید دیگر از فردا در آمل توزیع می‌شود.
توزیع ۱۰ تن گوشت سفید با قیمت ۱۰۵۰۰ تومان در آمل/ آمل رتبه نخست جذب گوشت سفید و قرمز در مازندران
 

چنگیز فروزان در گفت‌وگو با خبرنگار سفیر هراز با بیان اینکه دولت جهت تنظیم قیمت تخم مرغ اقدام به واردات کرد، گفت: در حال توزیع گوشت قرمز در کنار گوشت سفید هستیم.

 

وی با اشاره به اینکه 10 تن گوشت سفید با قیمت 10 هزار و 500 تومان در سطح شهرستان آمل توزیع شد، اظهار کرد: 25 تن گوشت سفید دیگر از فردا در آمل توزیع می‌شود.

 

رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان آمل با بیان اینکه در صدد هستیم تا روزانه چند تن گوشت سفید در آمل توزیع کنیم تا قیمت مرغ تنظیم شود، تصریح کرد: سعی شده برای دسترسی آسان شهروندان ۱۰ فروشگاه  بزرگ و 5 فروشگاه کوچک را در خیابان‌های مختلف شهرستان آمل تعیین تا توزیع گوشت با قیمت مصوب در آنجا انجام شود.

 

این مسئول در ادامه افزود: جهت شناسایی این مکان‌ها توسط مردم، فروشگاه‌ها با نصب بنر متحدالشکل در این مورد فعالیت می‌کنند.

 


فروزان با اشاره به اینکه مصرف روزانه گوشت سفید در آمل 25 تن است، تاکید کرد: در حال حاضر 50 درصد نیاز مردم با قیمت مصوب در حال تامین است که با ادامه این روند قیمت مصوب می‌شود.

 

وی با بیان اینکه یکی از دلایل افزایش قیمت مرغ افزایش نهادهای دامی بود، افزود: تلاش بر این است که توزیع گوشت از حالت انحصار در بیاید و سیاست دولت بر این است که دهک‌های پایین و متوسط جامعه دسترسی آسان به گوشت و مواد مصرفی خود داشته باشند.


رییس اداره صمت با اشاره به اینکه رسانه‌ها می‌توانند نقش موثری در آرامش بازار و آسوده خیال کردن مردم داشته باشند، اظهار کرد: رسانه‌ها در امر تنظیم بازار و عملکرد دولت در این مورد نقش تاثیرگذاری دارند.

 

این مسول  ادامه داد: شهرستان آمل مقام نخست جذب گوشت قرمز و سفید را در استان دارا است.

 

فروزان در پایان خاطرنشان کرد: مردم می‌توانند در صورت مشاهده تخلف از سوی عاملان فروش با شماره تلفن 124 که واحد بازرسی اداره صنعت، معدن و تجارت است تخلف را گزارش دهند تا به شکایت آنها رسیدگی شود.

 

انتهای پیام/

 


 

 

کد مطلب: MTY2Njky
 
 
کیمیا سامانه