آیت الله سیفی مازندرانی:

برخی در تلاش هستند تا 9 دی را خفه کنند/ باید دیوار بلند بی اعتمادی بین مردم و مسولین تخریب شود

تاریخ انتشار : دوشنبه - ۱۰ / دی / ۱۳۹۷
Share/Save/Bookmark
آیت الله سیفی مازندرانی با اشاره به اینکه برخی در تلاش هستند تا 9 دی را خفه کنند و کسی یاد و خاطره ای از آنها نکند، اظهار داشت: رهبری تاکید داشتند که در سال آینده نیز دشمن به دنبال فتنه‌ای است که از استکیار پلید بعید نیست.
 برخی در تلاش هستند تا 9 دی را خفه کنند/ باید دیوار بلند بی اعتمادی بین مردم و مسولین تخریب شود
 

به گزارش سفیر هراز، آیت الله علی اکبر سیفی مازندرانی در ویژه برنامه حماسه 9 دی که عصر یکشنبه در مسجد امام رضا(ع) آمل برگزار شد با بیان اینکه 9 دی از ایام الله است، گفت: ایام الله در قرآن به روزهایی گفته می‌شود که مظهر اراده و قدرت پروردگار هستند.

وی با اشاره به اینکه در سال 88 عده‌ای افراد خود فروخته و سر سپرده به استکبار جهانی برای براندازی نظام آمدند، اظهار داشت: اقدام آن افراد فتنه و جاهلانه بود و آنچه که آن فتنه را دفع کرد اعجاز الهی بود.

این فقیه محقق با بیان اینکه پروردگار اراده خود را پس از واقعه 9 دی به مظهر ظهور گذاشت، افزود: هیچ فراخوانی از جانب مسولین وجود نداشت اما مردم به صورت خودجوش به صحنه آمدند و چون سیلی خروشان فتنه گران را کنار زدند.

آیت الله سیفی مازندرانی با اشاره به اینکه فتنه علیه نظام تنها در سال 1388 نبود، تاکید کرد: پس از پیروزی انقلاب اسلامی‌ سالی نبود که استکبار در فکر ایجاد فتنه و اختلالی در کشور نباشد و به شکل‎‌های مختلف به دنبال ضربه به نظام هستند.

وی با بیان اینکه افرادی که هنوز حقیقت انقلاب جمهوری اسلامی‌ را درک نکرده اند بازیچه استکبار جهانی و عامل فتنه در کشور می‌شوند، ادامه داد: این افراد معتقدند که باید از فرهنگ غرب خود را کامل کنیم و پیشرفت و کمال را در جامعه به اصطلاح جهانی و پیوستن به آن می‌دانند.

این فقیه محقق با اشاره به اینکه دنیا از فتنه و آزمایش پر است، خاطرنشان کرد: باید از خدا خواست تا در آن پرتگاه‎‌ها نلغزیم.

آیت الله سیفی مازندرانی با بیان اینکه چشم بصیرت برخی کور شده است، گفت: افرادی که می‌گویند "نه غزه و نه لبنان" نمی‌دانند که ان دو مکان مقدس پاره تن اسلام و مسلمین هستند.

وی با اشاره به شعار "نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران" تاکید کرد: افتخار ایران و مردمانش این است که از ابتدای اسلام به کمک پیامبر شتافتند و اولین منطقه ای بود که اسلام را پذیرفت.

این عالم دینی با بیان اینکه پس از 15 قرن شیخ نشینان عرب بدون توجه به فرمایشات پیامبر و آیات خدا نوکر استکبار و غرب شده‌اند، تاکیدکرد: شیخ نشینان عرب آمریکا و استکبار را ارباب خود می‌دانند و بله چشم گوی آنها هستند و هر از چند گاهی می‌بینیم که وزرای غرب به این کشورها می‌آیند و دستور می‌دهند و پول خود را می‌گیرند و رقص شمشیر می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه برخی در تلاش هستند تا 9 دی را خفه کنند و کسی یاد و خاطره ای از آنها نکند، اظهار داشت: رهبری تاکید داشتند که در سال آینده نیز دشمن به دنبال فتنه‌ای است که از استکیار پلید بعید نیست.

آیت الله سیفی مازندرانی با بیان اینکه هویت اسلامی‌ انقلاب باید حفظ شود چون هدف و رسالت اصلی این انقلاب این بود، افزود: اگر نظام در اوج تمدن باشد اما هویت اسلامی‌ کم رنگ شود ارزشی ندارد.

این فقیه محقق با اشاره به اینکه فقهای اسلام دژ محستحکم اسلام هستند، خاطرنشان کرد: در حکومت اسلامی‌ فرامین قرآن با نظر حزبی و سلایق سیاسی و حزبی تفسیر نمی‌شود و نباید قوانین به آن صورت اعمال شوند.

وی با بیان اینکه مسول در جمهوری اسلامی‌ باید زندگی خودش را با عموم مردم تطبیق دهد، اظهار داشت: افرادی که حقوق نجومی‌ دریافت می‌کنند کمر مردم را می‌شکنند.

آیت الله سیفی با اشاره به اینکه برخی به دنبال این هستند که دیوار بی اعتمادی بین غرب و ایران را از بین ببرند، افزود: بهتر است در ابتدا دیوار بلند بی اعتمادی که بین مردم و مسولین در کشور ایجاد شده را تخریب کنید.

وی با بیان اینکه فاصلخ طبقاتی نتیجه تبعیض در کشور است، تاکیدکرد: خدا فرموده قانونی در قرآن نیست که اگر انجام شود استکبار بر مسلمین تسلط یابند پس هر قانونی که موجب تسلط به هر نوعی کفار بر مسلمین شود نامشروع است که می‌تواند FATF، برجام، 2030 باشد.

این عالم دینی با اشاره به اینکه اگر 2030 خوب بود چرا غرب به این میزان درگیر فحشا است که چندین مدت اجرا کردید که رهبر معظم انقلاب در مقابلش ایستاد، گفت: صفر تا صد FATF تصویب شده توسط استکبار است و نهادهای انقلابی در ایران و کشورهای حومه از دیدگاه آنها نهادهای تروریستی به شمار می‌روند و به دنبال تحریم اقتصادی انها هستند.

وی با بیان اینکه آمریکا به شروطی که جمهوری اسلامی‌ در برجام گذاشت اهمیتی نداد و این امر در خصوص FATF نیز رخ خواهد داد، ادامه داد: شروط نه گانه رهبری در خصوص برجام در ان زمان جدی گرفته نشد و خواستند ان را پنهان کنند.

آیت الله سیفی مازندرانی با اشاره به اینکه سپاه پاسداران بود که پایان کار داعش را اعلام کرد، اظهار داشت: آمریکا کاره ای نیست که برای ما تعیین تکلیف و قانون تفسیر کند.

 


 

 

کد مطلب: MTY2Njgx
 

 
کیمیا سامانه