یادداشتی به بهانه ۹ دی؛

خواص بی بصیرت مردودند و باطل

تاریخ انتشار : یکشنبه - ۰۹ / دی / ۱۳۹۷
Share/Save/Bookmark
۹ دی روز بصیرت امت وقت شناس ایران اسلامی در غبارفتنه ونفاق با انقلاب اسلامی ،پیوند امت با ولایت در مهار فتنه وآتش نفاق درعرصه بین الملل زنده خواهد ماند.
خواص بی بصیرت مردودند و باطل
 

به گزارش سفیر هراز،۹ دی روز بصیرت امت وقت شناس ایران اسلامی در غبارفتنه ونفاق با انقلاب اسلامی ،پیوند امت با ولایت در مهار فتنه وآتش نفاق درعرصه بین الملل زنده خواهد ماند.
 مردم بصیر و ولایتمداردرنهم دی فریاد زدند و به استکبار وپیاده نظام متوهم و سرسپرده داخلی پیام دادند که این جامعه اسلامی وانقلابی را از چه می ترسانید مردم به درستی دریافتند خدای سبحان دشمنان انقلاب اسلامی را از احمق ها آفرید،امت عاشورایی که از "رهنمود های حکیمانه و امام گونه مقام عظمی ولایت" بهره می گیرد، از ارزشهای انقلاب عقب نشینی نخواهد کرد و اجازه نمی دهد ولایت و رهبری را از ما بگیرند و واقعه کربلا تکرار شود،دیگر به هیچ عنوان اجازه نخواهند داد تاریخ تکرار شود ! نه صلح امام حسن علیه السلام و نه عاشورای امام حسین علیه السلام وبا هوشیاری کامل به هیچ قیمتی از حریم ولایت خـــارج نمیشوند با اعتقاد به این مهم که لبیک یا خامنه ای لبیک یاحسین است وتکرارفتنه های دیگر پایان عمر سران فتنه خواهدبود.
هوشیار وبصیرباشیم وتحرکات مرموزانه دشمن با کمک رسانه ها و پیاده نظام داخلی برای آماده سازی بستر ضربه زدن به انقلاب اسلامی و ولایت فقیه خصوصا اعتقادات و مقدسات اسلامی را شناسایی نموده تا 88دیگری در98تکرار نشود امید پایان اصل ولایت فقیه وانقلاب اسلامی را دشمن به گور خواهد برد مردم دریافتند خواص بی بصیرت مردودند و باطل !!! با آمادگی کامل برای فتنه های آینده آتش به اختیاریم گوش به فرمان قلب ولایتمدار خود به صورت عاقلانه و هدفمند عمل میکنیم و هیچگاه منتظر اطلاعیه هیچ ارگانی نخواهیم ماند تاریخ تلخ "نوشیدن زهر توسط امام راحل را تجربه کرده و فراموش نمی کنیم و هرگز اجازه تکرار تاریخ را نمی دهیم .
 آری قطعا" به واسطه استفاده از ابزار جهل ؛ قدرت طلبی و فساد عاملان جنایت ؛ آنها را رسوا و خار خواهیم کرد همانطور که درفتنه سال 88 از مدیریت و رهبری هوشمندانه حضرت امام خامنه ای بعنوان هدیه الهی بهره بردیم تا بلایی بر سر حکومت علوی و نبوی نیاید وحماسه نهم دی خلق شد و حقانیت اصل مترقی ولایت مطلقه فقیه را ملت شریف ایران اثبات کرد امروز باگذشت چندسال خود را برای فتنه های پیچیده تر تا ظهور حضرت امام عصر(عج) آماده تر نموده ایم تا با بهره گیری از لطف پروردگار و خون شهدا دروغگویی ها و عوام فریبی ها و ادعاهای قانونگرایی و خط امامی بودن سران فتنه و افشاء چهره خیانتکاران برای آیندگان روشن باشد که نسل های آینده به حماسه غیرت ملت حسینی و حقانیت ولایت افتخار کنند.
بدخواهان از خواب غفلت بیدار شوید مردم قدرشناس در زمان غبارآلود فتنه از هر مدعی بصیرتی ؛ بصیرتر عمل میکنند سیلی محکم نهم دی بر دشمنان بیرونی و پیاده نظام داخلی متوهمین گمراه، حامل این پیام از ملتی بود که با بذل جان و مال و زندگی خود هزاران شهید و شهیده و جانباز را تقدیم نمود وثابت کرد مرگ بر سـاکتین و شایعـت و بایعـت و تابعـت علی فتنه تا به استکبار بفهماند هر که در سر به فکر نابودی انقلاب و ارزشهای آن باشد، هلاک و به خاک مذلت خواهد افتاد و آبروی نخ نمای تمام ساکتین و ناکثین و مارقین را به حراج می گزارند .
عباس اقوامی آملی

 


 

 

کد مطلب: MTY2Njc4
 

 
کیمیا سامانه