بخشدار لاریجان:

بارش برف ارتفاعات لاریجان را سفید پوش کرد

تاریخ انتشار : سه شنبه - ۲۲ / آبان / ۱۳۹۷
Share/Save/Bookmark
بخشدار لاریجان با بیان اینکه بارش برف از امام‌زاده هاشم تا آب اسک را سفیدپوش کرد، گفت: مشکل سوخت در لاریجان وجود ندارد و تمامی نیروهای پلیس راه، امداد و راهداری در حالت آماده باش هستند.
بارش برف ارتفاعات لاریجان را سفید پوش کرد
 

رضا مقدم در گفت‌وگو با خبرنگار سفیر هراز با بیان اینکه بارش برف در لاریجان از ساعت 8 شب روز گذشته شروع شد، اظهار کرد: بارش برف از امام‌زاده هاشم تا آب اسک را سفیدپوش کرد.


وی با اشاره به اینکه اداره راهداری لاریجان مرتبا در حال پاک‌سازی جاده است، گفت: هم اکنون نیز از امام‌زاده هاشم تا پلور و آب اسک در حال بارش برف است.


بخشدار لاریجان در ادامه یادآور شد: مسیرهای روستایی به صورت روزانه بازدید می‌شود تا در مسیر تردد مردم مشکلی به وجود نیاید.


این مسئول با بیان اینکه مشکل سوخت در لاریجان وجود ندارد، افزود: تمامی نیروهای پلیس راه، امداد و راهداری در حالت آماده‌باش هستند.


مقدم با اشاره به اینکه طبق اعلام هواشناسی وضعیت هوا تا 2 روز آینده به همین صورت است، تصریح کرد: جاده‌های لاریجان در حال پاکسازی هستند و تردد در جریان است.


وی در پایان از مسافران خواست تا سرعت مجاز را رعایت کنند و خاطرنشان کرد: جاده لغزنده است و از افرادی که در این محور تردد می‌کنند خواستاریم سرعت مجاز را رعایت کنند.

 

انتهای پیام/

 


 

 

کد مطلب: MTY2NTg1
 

 
کیمیا سامانه