معاون سیاسی فرمانداری ویژه آمل:

وجود ۴۸۰۰ معتاد دارای پرونده در مراکز ترک اعتیاد آمل / مشاوره قبل از ازدواج باید جدی گرفته شود

تاریخ انتشار : دوشنبه - ۲۳ / مهر / ۱۳۹۷
Share/Save/Bookmark
ناییج نژاد با اعلام اینکه مجموعه ورزشی امت اباد در 26 مهرماه به افتتاح می رسد، گفت: مشکلات این مجموعه ورزشی حل شد تا پس از چند سال به بهره برداری برسد
وجود ۴۸۰۰ معتاد دارای پرونده در مراکز ترک اعتیاد آمل / مشاوره قبل از ازدواج باید جدی گرفته شود
 

به گزارش سفیر هراز،ناییج نژاد، معاون سیاسی فرمانداری ویژه امل در جلسه کارگروه فرهنگی اجتماعی با بیان اینکه ارتقای سلامت جامعه باید اولویت ادارات ذی ربط باشد، گفت: ادارات مرتبط با تعامل با یکدیگر امور را پیش ببرند.
وی با اشاره به اینکه رضوان 38 و امت آباد دو منطقه ویژه به شمار می روند که نیازمند توجهات ویژه هستند، اظهار داشت: در کنار کار عمرانی، باید نگاه ویژه ای به کارهای فرهنگی در این دو منطقه داشت.
این مسول با بیان اینکه اداراتی که در رضوان 38 قصد انجام طرحی را دارند با یکدیگر تعامل داشته باشند، تاکیدکرد: در خصوص احداث مهدکودک در رضوان 38 شبکه بهداشت و درمان با بهزیستی تعامل داشته باشد.
ناییج نژاد با اشاره به اینکه در اسفندماه سال گذشته آمارگیری در امت آباد انجام شد، خاطرنشان کرد: آمار تعداد بیماران و افراد شاغل و بیکار و مابقی توسط سپاه و شبکه بهداشت تهیه شد.
معاون سیاسی فرمانداری ویژه امل با بیان اینکه 4 هزار و 800 نفر در مراکز ترک اعتیاد آمل دارای پرونده هستند، گفت: نظارت ویژه ای بر مراکز ترک اعتیاد انجام می شود.
وی اعتیاد را دردی خانمان سوز عنوان کرد و اظهار داشت: عوارض اعتیاد برای خانواده ها و جوانان نشان داده شود که به چه میزان موجب نابودی بنیاد خانواده خواهدشد.
این مسول خواستار جدی شدن کلاس های مشاوره قبل از ازدواج شد و عنوان کرد: به جای اینکه زوج قبل از طلاق به مشاوره مراجعه کند مشاوره قبل از ازدواج را باید جدی گرفت
ناییج نژاد در خاتمه با اعلام اینکه مجموعه ورزشی امت اباد در 26 مهرماه به افتتاح می رسد، گفت: مشکلات این مجموعه ورزشی حل شد تا پس از چند سال به بهره برداری برسد

 


 

 

کد مطلب: MTY2NTIz
 

 
کیمیا سامانه