فرمانده انتظامی شهرستان آمل خبرداد:

کشف بیش از ۵۰۰ کیلوگرم مواد مخدر در آمل/ ۷۰ درصد سرقت‌ها در آمل کشف و سارقان دستگیر شدند/ رشد ۱۸ درصدی جرایم اینترنتی

تاریخ انتشار : یکشنبه - ۲۲ / مهر / ۱۳۹۷
Share/Save/Bookmark
فرمانده انتظامی آمل با بیان اینکه این شهرستان در بحث کشف مواد مخدر مقام برتر را در استان کسب کرد، گفت: شاهد رشد 18 درصدی تخلفات در حوزه فضای مجازی بودیم.
کشف بیش از ۵۰۰ کیلوگرم مواد مخدر  در آمل/ ۷۰ درصد سرقت‌ها در آمل کشف و سارقان دستگیر شدند/ رشد ۱۸ درصدی جرایم اینترنتی
 

سرهنگ نعمت‌الله آزادی در گفت‌وگو با خبرنگار سفیر هراز با بیان اینکه در 9 دی با ورود اعضای شورای تامین در کمترین زمان اخلال‌گران را از کف خیابان‌ها جمع‌آوری و نقشه دشمنان را نقش بر آب کردیم، اظهار کرد: این همدلی موجب شد تا خسارتی به اماکن دولتی و مردم وارد نشود و از اغتشاشات جلوگیری شود.


وی با اشاره به اینکه چهارشنبه سوری آرامی در سال 96 داشتیم، گفت: 60 درصد از ورودی‌ها در عید نوروز به مازندران از طریق آمل بود که ماموران انتظامی به خوبی از مسافران استقبال کردند و امنیت کامل برقرار بود.


فرمانده انتظامی شهرستان آمل با بیان اینکه آمل در بحث کشف مواد مخدر مقام برتر را در استان کسب کرد، ادامه داد: در هفته نیروی انتظامی در شهرستان آامل 90 کیلوگرم مواد مخدر کشف شد.


این مسئول با اشاره به کشف بیش از 500 کیلوگرم موادمخدر در آمل توسط نیروی انتظامی در عملکرد سالانه، تاکید کرد: یک هزار و 200 معتاد در آمل جمع آوری شد، اعتیاد بلای خانمان سوزی است که باید همگی در مقابل آن بایستیم.


سرهنگ آزادی با بیان اینکه شاهد رشد 18 درصدی تخلفات در حوزه فضای مجازی بودیم، عنوان کرد: کشف تخلفات اینترنتی در آمل 22 درصد افزایش یافته است و این نشان می دهد پلیس فتا در آمل به خوبی عمل می‌کند.


وی با اشاره به اینکه 70 درصد سرقت‌ها در آمل کشف و سارقان دستگیر شدند، گفت: با فعال شدن سامانه کنترل ترافیکی در شهرداری آمل گره ترافیکی در آمل نداریم اما هنوز به نقطه مطلوب نرسیدیم.


فرمانده انتظامی شهرستان آمل با بیان اینکه همشهریان آملی 32 هزار تماس با سامانه 110 داشتند، تصریح کرد: 26 هزار از این تماس‌ها به مرحله عملیاتی شدن رسید و به این معنی است که ماموران نیروی انتظامی در آمل 26 هزار بار بر سر صحنه‌ها حاضر شدند.


این مسول با اشاره به کاهش مدت زمان حضور ماموران انتظامی در آمل بر سر صحنه جرم، ادامه داد: میانگین زمان حضور در صحنه 7 دقیقه بود که 5 دقیقه کاهش پیدا کرد.


سرهنگ آزادی با اشاره به کشف 100 درصدی جرایم خشن در آمل، خاطرنشان کرد: جرایم خشن مثل تیراندازی، قتل، عربده کشی، چاقوکشی در کمتر از چند روز کشف فرد انجام می‌شود.


وی در پایان با بیان اینکه کشف برخی از قتل‌ها و پیدا کردن قاتل در آمل به 24 ساعت هم نرسید، عنوان کرد: دستگاه قضایی همکاری مناسبی در این مورد با نیروی انتظامی دارد.

 

انتهای پیام/

 


 

 

کد مطلب: MTY2NTIx
 

 
کیمیا سامانه