شهردار آمل:

موقعیت جغرافیایی کشتارگاه صنعتی آمل قطعی شد/ صدور مجوز کشتارگاه تا یک ماه آینده

تاریخ انتشار : پنجشنبه - ۱۹ / مهر / ۱۳۹۷
Share/Save/Bookmark
امیرسلیمانی با بیان اینکه بیش از 1 میلیارد تومان برای ساختمان شهرداری منطقه 1 هزینه شد، اذعان داشت: با احداث این ساختمان به دنبال تسهیل در امور مردم هستیم
موقعیت جغرافیایی کشتارگاه صنعتی آمل قطعی شد/ صدور مجوز کشتارگاه تا یک ماه آینده
 

به گزارش خبرنگار سفیر هراز، احمدامیرسلیمانی در حاشیه افتتاح ساختمان شهرداری منطقه یک آمل در گفت‌وگو با خبرنگاران با بیان اینکه هرآنچه در توان داریم برای آبادانی آمل تلاش می‌کنیم، اظهار کرد: موقعیت جغرافیایی کشتارگاه صنعتی آمل قطعی شده است و تا یک ماه دیگر مجوز احداث آن صادر می‌شود.


وی با اشاره به تسطیح راه دسترسی به پاساکش عنوان کرد: اسناد مناقصه توسط وزارت کشور تایید شد و تا 45 روز دیگر این اسناد بازگشایی می شود.
این مسول با بیان اینکه با پیگیری نماینده مردم امل درمجلس 8 میلیارد و 400 میلیون تومان برای تعریض خیابان امام رضا در نظر گرفته شد، تاکیدکرد: احداث مجموعه ورزشی پایین بازار در دست اقدام است.


امیرسلیمانی با بیان اینکه بیش از 1 میلیارد تومان برای ساختمان شهرداری منطقه 1 هزینه شد، اذعان داشت: با احداث این ساختمان به دنبال تسهیل در امور مردم هستیم.


محمد محمدی، رییس شورای شهر آمل در این خصوص گفت: با تخریب و تملک واحدهای تجاری در خیابان امام رضا عملیات تعریض این خیابان جدی تر پیگیری خواهد شد.
وی افزود: با وجود مشکلات اقتصادی شهرداری آمل به جد پیگیر مسائل عمرانی شهر است.


این مسول تاکیدکرد: امیدواریم شاهد حمایت های بیشتر نماینده مردم آمل از شهرداری و پروژه های شهری باشیم همانگونه که تا به حال بوده است.


امام جمعه مردم امل ضمن تشکر از مسولین شهر بابت حل مشکلات مردم و انجام پروژه های عمرانی گفت: در سایه همدلی و وحدت می توان کارهای بزرگی انجام داد.


وی تاکیدکرد: امیدواریم پس از اقدامات بزرگی که در خیابان امام رضا صورت می گیرد شاهد فعالیت در جاده شیخ فضل الله نوری نیز باشیم.


 قابل به ذکر است که صبح امروز در مراسمی با حضور نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی ، امام جمعه شهرستان آمل ، معاون استاندارو فرماندار ویژه آمل ، ریاست و اعضای شورای اسلامی و مسئولین شهری ساختمان شهرداری منطقه یک با 12 میلیارد ریال افتتاح و تملک و بازگشایی واحدهای تجاری مسیر خیابان امام رضا (ع) با اعتبار 8 میلیارد و 400 میلیون تومان انجام شد.

 

 


 

 

کد مطلب: MTY2NTEy
 

 
کیمیا سامانه