نماینده مردم آمل در جلسه شواری شهر آمل خبر داد

تخصیص 500 میلیون تومان اوراق قرضه برای تکمیل ساختمان فرهنگسرای آمل/ لزوم وحدت مدیران شهرستان برای حل مشکلات

تاریخ انتشار : پنجشنبه - ۱۹ / مهر / ۱۳۹۷
Share/Save/Bookmark
نماینده مردم آمل در مجلس با اشاره به تخصیص 500 میلیون تومان اوراق قرضه برای تکمیل ساختمان نیمه کاره فرهنگسرای شهرداری آمل گفت: بیش از این مبلغ با ادامه روند پروژه تزریق می‌شود.
تخصیص 500 میلیون تومان اوراق قرضه برای تکمیل ساختمان فرهنگسرای آمل/ لزوم وحدت مدیران شهرستان برای حل مشکلات
 

به گزارش خبرنگار سفیر هراز، عزت‌اله یوسفیان ملا در صحن علنی شورای شهر آمل با بیان اینکه اعضای این شورا کارآزموده، امتحان پس داده و سریع العمل هستند، گفت: این افراد در کنار هم موجب هم افزایی یکدیگر می‌شوند و می‌توانند اقدامات ماندگاری برای شهر انجام دهند.

 

وی با عنوان اینکه شهرداری‌ها در سطح کشور با مشکلات مالی مواجه هستند، اظهار کرد: زمانی‌که اکثر شهرداری‌ها در فکر پرداخت حقوق کارمندان هستند انجام چنین اقداماتی جای تحسین دارد.نماینده مردم آمل در مجلس با اشاره به تخصیص 500 میلیون تومان اوراق قرضه برای تکمیل ساختمان نیمه کاره فرهنگسرای شهرداری آمل تاکیدکرد: بیش از این مبلغ با ادامه روند پروژه تزریق می‌شود.


این مسئول با بیان اینکه بیش از 8 میلیارد تومان برای تعریض خیایان امام رضا(ع) در نظر گرفته شد و پرداخت می‌شود، ادامه داد: تعریض خیابان امام رضا(ع) از اقدامات مهم شهرداری است.


یوسفیان ملا با اشاره به اینکه مسولان باید در کنار هم باشند، گفت: قابل قبول نیست که اداره‌ای دیگر بابت مشکلی که در حال انجام شدن است از مسول دیگر شکایت کند و این درد باید درد همه باشد.

 

انتهای پیام/

 


 

 

کد مطلب: MTY2NTEx
 

 
کیمیا سامانه