نماینده ولی فقیه سپاه آمل:

تلاش دشمن در ایجاد جو ناآرام اقتصادی کشور/ باید شرایط کنونی کشور به درستی برای مردم تبیین شود

تاریخ انتشار : پنجشنبه - ۱۹ / مهر / ۱۳۹۷
Share/Save/Bookmark
حجت الاسلام و المسلمین حسینیان، نمایده ولی فقیه در سپاه آمل با بیان اینکه آرامش در حال بازگشت به بازار است، گفت: دشمن به دنبال ایجاد یک جو روانی در جهت این بود که کالاهای اساسی مردم در بازار وجود ندارد و یا اجناس در حال گران شدن است که با تدبیر مردم و بصیرتشان این نقشه براب شد.
تلاش دشمن در ایجاد جو ناآرام اقتصادی کشور/ باید شرایط کنونی کشور به درستی برای مردم تبیین شود
 

به گزارش سفیر هراز،جلسه شورای راهبردی وپایگاه المهدی عج بسیج طلاب وامورروحانیون با حضور امام جمعه دابو و دشت سر و نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه امل و رییس سازمان تبلیغات اسلامی و دیگر روحانیون در دفتر امام جمعه دابودشت برگزار شد.


حجت الاسلام و المسلمین حسینیان، نمایده ولی فقیه در سپاه آمل در این جلسه با بیان اینکه آرامش در حال بازگشت به بازار است، گفت: دشمن به دنبال ایجاد یک جو روانی در جهت این بود که کالاهای اساسی مردم در بازار وجود ندارد و یا اجناس در حال گران شدن است که با تدبیر مردم و  بصیرتشان این نقشه براب شد.


وی با اشاره به اینکه روحانیون باید به مسائل اقتصادی و صحبت در موردشان نگاه ویژه ای داشته باشند، اظهار داشت: امروز مردم نیاز به امید دارند و روحانیون باید پای صحبت های مردم بنشینند.


این مسول با بیان اینکه روحانیون در بصیرت افزایی و ارتقاء آگاهی عمومی در مسائل مذهبی و سیاسی نقش بسزایی دارند، تاکیدکرد: امروز مورد وثوق ترین فرد برای مردم روحانیون هستند که بر اساس علم و آگاهی به مسائل و مشکلات آنها می توانند مشکلات را به درستی به مسولین انتقال دهند.


حجت الاسلام و المسلمین حسینیان با اشاره به اینکه دشمن هیچگاه نمی تواند به گزینه نظامی علیه جمهوری اسلامی ایران فکر کند، تاکیدکرد: نقشه اصلی دشمن در خصوص مسائل اقتصادی و فرهنگی است.


نمایده ولی فقیه در سپاه آمل با بیان اینکه روحانیون مسائل سیاسی اجتماعی روز را برای مردم تحلیل کنند، افزود: باید شرایط روز برای مردم به درستی تبیین شود.


حجت الاسلام مهدی تقی زاده، امام جمعه دابو و دشت سر در این جلسه با اشاره به اینکه در مورد مسائل اقتصادی نباید جوسازی کرد، گفت: باید از مدت ها پیش طبق فرمایش رهبری مراقب آقایی دلار و مسائل ارزی می بودیم.


وی با بیان اینکه اقتصاد نباید حول نفت بچرخد، افزود: امروز از گسترش فضای مجازی می توان به درستی استفاده کرد.


این مسول با اشاره به اینکه با تدبیر باید از میسری که در ذهن دشمن است جلوگیری کنیم؛ تاکیدکرد: اتاق فکر دشمن فعال است و باید با کارجهادی در مقابل ان ایستاد.


امام جمعه دابو و دشت سر با بیان اینکه باید دستاوردهای انقلاب برای مردم به خوبی گفته شود، اذعان داشت: نباید یاس و ناامیدی را بین مردم ترویج داد.


حجت الاسلام مهدی تقی زاده رد شدن fatf توسط شورای نگهبان را اتفاقی خوب و انقلابی عنوان کرد و افزود: باید از نقشه های شوم دشمن دوری کرد

 


 

 

کد مطلب: MTY2NTE0
 

 
کیمیا سامانه