فرماندار ویژه آمل:

لزوم دریافت مجوز برای موکب‌های اربعین از سوی استانداری/ با موکب‌های فاقد مجوز همکاری نمی‌شود

تاریخ انتشار : دوشنبه - ۱۶ / مهر / ۱۳۹۷
Share/Save/Bookmark
فرماندار ویژه آمل با بیان اینکه اگر قرار است گروهی از آمل موکب بزنند باید از استان مجوز و در شهرستان نیز مراحل قانونی را طی کنند، گفت: تا به حال مجوزی بابت برپایی موکب از آمل داده نشده است.
لزوم دریافت مجوز برای موکب‌های اربعین از سوی استانداری/ با موکب‌های فاقد مجوز همکاری نمی‌شود
 

به گزارش خبرنگار سفیر هراز، سیدجعفر رسولی در جلسه ستار اربعین و ستاد عتبات عالیات با بیان اینکه برای برپا کردن موکب در کربلا باید از استان مجوز اخذ شود، گفت: طبق نامه استان از موکب‌های فاقد مجوز حمایت و با آنها همکاری نمی‌شود.


وی با اشاره به اینکه لیست موکب‌هایی که در کربلا و نجف قصد موکب زدن دارند باید در استان وجود داشته باشد، اظهار کرد: استاندار مازندران به دنبال این است که 10 موکب به نمایندگی از استان مازندران در کربلا و نجف برپا کنند تا خدمات به خوبی و با برنامه‌ریزی به زائران ارائه شود.


فرماندار ویژه آمل با بیان اینکه اگر قرار است گروهی از آمل موکب بزنند باید از استان مجوز و در شهرستان نیز مراحل قانونی را طی کنند، تاکیدکرد: بخشداران و دهیاران در زمینه کمک به موکب‌های اربعین پویا فعالیت کنند.


این مسئول گفت: افرادی کمک‌رسان به موکب‌ها در راه امام حسین(ع) خدمت می‌کنند و کار آنها معامله با خدا است.


رسولی با بیان اینکه تا به حال مجوزی بابت برپایی موکب از آمل داده نشده است، ادامه داد: 65 اتحادیه در اصناف آمل در زمینه کمک به موکب‌ها گام بردارند.


فرماندار ویژه آمل در پایان با عنوان اینکه برای کمک به موکب‌ها و روز اربعین به مردم اطلاع رسانی شود، خاطرنشان کرد: آمل دیار علویان است و مردم این شهرستان در دهه اول محرم اقدامات بزرگی در راه امام حسین انجام می‌دهند.

 

انتهای پیام/

 


 

 

کد مطلب: MTY2NTAy
 

 
کیمیا سامانه