رییس شعبه یک سازمان تامین اجتماعی شهرستان آمل:

پوشش ۵۲ درصدی مردم آمل زیر نظر بیمه تامین اجتماعی/ ۳۶ میلیارد تومان مطالبات معوق از کارفرمایان آمل

تاریخ انتشار : چهارشنبه - ۱۱ / مهر / ۱۳۹۷
Share/Save/Bookmark
وی با بیان اینکه در شش ماه نخست سال 97 مبلغ 10 میلیارد تومان بیمه بیکاری پرداخت شده است، خاطرنشان کرد: به نسبت سال گذشته تا شهریور ماه نسبت بیکاری در آمل در شعبه یک کاهش یافته است.
پوشش ۵۲ درصدی مردم آمل زیر نظر بیمه تامین اجتماعی/ ۳۶ میلیارد تومان مطالبات معوق از کارفرمایان آمل
 

به گزارش سفیر هراز،اخوان، رییس شعبه یک سازمان تامین اجتماعی شهرستان آمل در گفت و گو با خبرنگار سفیرهراز با بیان اینکه 52 درصد جمعیت شهرستان امل تحت پوشش بیمه های تامین اجتماعی هستند، گفت: در شعبه یک شهرستان امل قریب به 48 هزار و 391 نفر است.
وی با اشاره به حضور 10 هزار  و 744 مستمری بگیر در شعبه یک سازمان تامین اجتماعی شهرستان امل اظهار داشت: یک هزار و 868 زن سرپرست خانوار تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی در امل هستند.
این مسول با بیان اینکه در سال 96 مبلغ 130 میلیارد تومان به مستمری بگیران شعبه یک سازمان تامین اجتماعی آمل پرداخت شد، ادامه داد: در 6 ماه نخست سال مبلغ 77 میلیارد تومان به مستمری بگیران پرداخت شد.
اخوان با اشاره به اینکه 1052 نفر در شعبه یک سازمان تامین اجتماعی آمل بیمه بیکاری دریافت می کنند، خاطرنشان کرد: در سال گذشته مبلغ 18 میلیارد تومان بیمه بیکاری پرداخت شد
رییس شعبه یک سازمان تامین اجتماعی شهرستان آمل با بیان اینکه در شش سال 97 مبلغ 10 میلیارد تومان بیمه بیکاری پرداخت شده است، خاطرنشان کرد: به نسبت سال گذشته تا شهریور ماه نسبت بیکاری در آمل در شعبه یک کاهش یافته است.
این مسول با بیان اینکه در سال گذشته، 8 هزار و 421 سند برای تعهدات کوتاه مدت صادر شد، ادامه داد: مبلغ پرداختی در سال گذشته در خصوص تعهدات کوتاه مدت بیش از 4 میلیارد تومان بود.
اخوان با اشاره به اینکه در شش ماه نخست سال 4 هزار و 128 سند برای تعهدات کوتاه مدت صادر شد، اذعان داشت: مبلغ 2 میلیارد و 650 میلیون تومان در 6ماه نخست سال برای تعهدات کوتاه مدت پرداخت شد
وی با اشاره به بیمه خبرنگاران ادامه داد: بیمه هنرمندان، نویسندگان و خبرنگاران در صورتیکه متقاضی فاقد هرگونه سابقه کار و پرداخت حق بیمه از سال 1388 تاکنون باشد با معرفی دفتر نشر هنرمندان  در صورت وجود نامشان در سامانه از طرف ستاد هدفمندسازی یارانه ها می توانند در این حوزه قرار گیرند
رییس شعبه یک سازمان تامین اجتماعی شهرستان آمل  با اشاره به اینکه سازمان تامین اجتماعی در آمل مبلغ 36 میلیارد تومان مطالبات معوق از کارفرمایان در آمل دارد، تاکیدکرد: وصول مطالبات با وجود شرایط اقتصاد کشور سخت است.
این مسول در خاتمه گفت: تا به حال 140 نفر در آمل بیمه خبرنگاری، هنرمند و نویسنده شده اند

 


 

 

کد مطلب: MTY2NDkx
 

 
کیمیا سامانه