رییس اداره هواشناسی آمل:

سرعت ۹۰ کیلومتری باد در آمل /بیشترین سرعت باد طوفان اخیر در آمل به ثبت رسید

تاریخ انتشار : شنبه - ۱۴ / مهر / ۱۳۹۷
Share/Save/Bookmark
رییس اداره هواشناسی آمل با اشاره به اینکه سرعت باد در آمل به 90 کیلومتر رسید که در استان همچین سرعت بادی رخ نداده بود، گفت: مقدار بارندگی در 2 ساعت نخست به 50 میلی‌متر رسید که در آمل بی‌سابقه بود.
سرعت ۹۰ کیلومتری باد در آمل /بیشترین سرعت باد طوفان اخیر در آمل به ثبت رسید
 

هوشنگ بهزادی در گفت‌وگو با خبرنگار سفیر هراز با بیان اینکه مقدار بارندگی در ایستگاه آمل 63 میلی‌متر بود، اظهار کرد: اطلاعیه‌ای به ادارات درباره احتمال بارش شدید باران ارسال شده بود.


وی با اشاره به اینکه سرعت باد در آمل به 90 کیلومتر رسید که در استان همچین سرعت بادی رخ نداده بود، گفت: مقدار بارندگی در 2 ساعت نخست به 50 میلی‌متر رسید که در آمل بی‌سابقه بود.


رییس اداره هواشناسی آمل با بیان اینکه در مناطق بالادست بارندگی کمتر رخ داد، تصریح کرد: در بخش هلومسر 99 میلی متر باران بارید که بیشترین میزان باران در روزهای اخیر بود.

 

این مسئول با اشاره به اینکه احتمال بارش شدید باران در آمل تا عصر امروز به پایان می‌رسد و فردا شاهد بارندگی کمتری هستیم، خاطرنشان کرد: احتمال وقوع طوفان در آمل دیگر وجود ندارد.


بهزادی در پایان با بیان اینکه مردم حین وقوع رعد و برق در فضای باز نباشند، یادآور شد: مردم در مناطقی که احتمال وقوع سیل در آنجا وجود دارد چادر برپا نکنند.

 

انتهای پیام/

 


 

 

کد مطلب: MTY2NDk5
 

 
کیمیا سامانه