فرماندار آمل خبر داد:

خسارت جدی طوفان به سقف منازل در برخی از روستاهای آمل/ میزان خسارت وارده در حال بررسی است

تاریخ انتشار : شنبه - ۱۴ / مهر / ۱۳۹۷
Share/Save/Bookmark
فرماندار ویژه آمل با بیان اینکه بیشترین میزان خسارت در روستاها رخ داد، گفت: سقف منازل در چندین روستا دچار خسارت‌های جدی شد.
خسارت جدی طوفان به سقف منازل در برخی از روستاهای آمل/ میزان خسارت وارده در حال بررسی است
 

سیدجعفر رسولی در گفت‌وگو با خبرنگارسفیر هراز با بیان اینکه طوفان و بارش شدید باران در آمل به 15 منزل مسکونی تا به حال خسارت وارد کرده است که از 30 تا 100 درصد بود، اظهار کرد: در این طوفان 11 دیوار تخریب و به یک گلخانه خسارت وارد شد.


وی با اشاره به خسارت 6 تیر برق در آمل، افزود: پارگی سیم برق در برخی مناطق رخ داد و 3 ترانس برق در دابودشت و دشت سر سوخت.

 

فرماندار ویژه آمل با اشاره به آب گرفتگی معابر در آمل تصریح کرد: شهرداری‌ها در حال کار هستند تا هرچه سریع‌تر وضعیت شهر به حالت عادی بازگردد.


این مسئول با بیان اینکه بیشترین میزان خسارت در روستاهای طوله کلا، پلهم کتی، هشتل و کردخیل بود، گفت: سقف منازل در این روستاها دچار خسارت‌های جدی شد.


رسولی در ادامه افزود: پس از اتمام وضعیت فعلی میزان خسارت وارده بررسی می‌شود تا تصمیم‌های حمایتی از مردم اخذ شود.


وی با اشاره به آب گرفتگی یک شالیکوبی در آمل عنوان کرد: از طریق جهادکشاورزی خسارت وارده به کشاورزان بررسی می‌شود.


فرماندار ویژه آمل با عنوان اینکه پس از دریافت اطلاعیه هواشناسی بلافاصله جلسه مدیریت بحران در آمل تشکیل شد، تاکیدکرد: مدیریت بحران شهرستان آمل تا اتمام وضعیت فعلی در آماده‌باش است.


رسولی در پایان با اشاره به سرعت 90 کیلومتری باد در آمل گفت: پس از وزش باد برق قسمتی از آمل قطع شد که سریعا با حضور ماموران برق، برق این مناطق وصل شد.

 

انتهای پیام/

 


 

 

کد مطلب: MTY2NDk4
 

 
کیمیا سامانه