مدیرعامل سازمان آتش نشانی آمل:

۱۰۲ آتش‌نشان در آمل آماده خدمات‌دهی به شهروندان/ ۴۷۲ ماموریت اطفا حریق در ۶ ماه نخست سال 97 + تصاویر

تاریخ انتشار : شنبه - ۰۷ / مهر / ۱۳۹۷
Share/Save/Bookmark
مدیرعامل سازمان آتش نشانی آمل با اشاره به 472 ماموریت اطفای حریق در آمل، گفت: بیشترین حریق در آمل مسکونی است که 92 ماموریت تا به حال برای آن انجام شده است.
۱۰۲ آتش‌نشان در آمل آماده خدمات‌دهی به شهروندان/ ۴۷۲ ماموریت اطفا حریق در ۶ ماه نخست سال 97 + تصاویر
 

حسین نذیری به مناسبت روز آتش‌نشان در گفت‌وگو با خبرنگار سفیر هراز با بیان اینکه  سازمان آتش‌نشانی در سطح شهر آمل 102 نیرو دارد، اظهار کرد: آتش‌نشانی آمل با آتش‌نشانی‌های دیگر بخش‌ها همکاری و تعامل مناسبی دارد.


وی با اشاره به اینکه در طول سال موارد مصرفی آتش‌نشانی تعویض می‌شود، گفت: به دلیل گرانی در چند سال اخیر توان خرید خودروهای جدید آتش‌نشانی را نداریم.

 

مدیرعامل سازمان آتش نشانی آمل با بیان اینکه خودروهای آتش‌نشانی این شهرستان نیاز به بروزرسانی دارد، تصریح کرد: یک دهه است که خودروهای آتش‌نشانی آمل بروز و خودرو جدیدی خریداری نشده است.


این مسئول با اشاره به 472 ماموریت اطفای حریق در آمل، تاکیدکرد: بیشترین حریق در آمل مسکونی است که 92 ماموریت تا به حال برای آن انجام شده است.


نذیری به انجام 618 ماموریت امداد و نجات در آمل اشاره کرد و افزود: بیشترین ماموریت این بخش در حوزه گرفتن حیوانات رها شده، موزی و وحشی است.

 

وی با بیان اینکه برای نجات افراد گیر کرده در آسانسور 161 ماموریت انجام شد، ادامه داد: گیرکردن افراد در آسانسور به علت خرابی آن رو به افزایش است که این آمار خوبی نیست.


مدیر عامل سازمان آتش‌نشانی شهرداری آمل با اشاره به برگزاری کلاس برای دانش‌آموزان در مدارس عنوان کرد: آموزش پیشگیری از حریق را می‌توان از مدارس و مهدکودک‌ها شروع کرد.


این مسئول با بیان اینکه به شرکت‌های تولیدی درباره نواقص ایمنی‌شان تذکر داده می‌شود، گفت: یکسری نکات ایمنی حین ساخت ساختمان وجود دارد که مالک باید قبل از ساخت آنها را رعایت کند.


نذیری در پایان با اشاره  اینکه مشکلات ایمنی در بعضی از برج‌های آمل رعایت نشده است، خاطرنشان کرد: بزرگترین دغدغه سازمان آتش‌نشانی وجود ساختمان‌های بلندی در شهر است که در برخی از آنها مشکلات ایمنی وجود دارد.

 


 

 

کد مطلب: MTY2NDc4
 

 
کیمیا سامانه