شهردار آمل:

سایت زباله سوز آمل در مرحله تسطیح زمین/ عمارت ۲ پروژه بزرگ سد و چهار بانده کردن محور هراز را با چالش روبرو کرده است

تاریخ انتشار : پنجشنبه - ۰۵ / مهر / ۱۳۹۷
Share/Save/Bookmark
شهردار آمل با بیان اینکه معدن زباله عمارت مشکلات زیست محیطی بسیاری دارد، گفت: عمارت بر پروژه سد هراز و چهار بانده کردن محور هراز تاثیر گذاشته و آنها را وارد چالش و بخشی از کار که در آنجا باید انجام شود را متوقف کرده است.
سایت زباله سوز آمل در مرحله تسطیح زمین/ عمارت ۲ پروژه بزرگ سد و چهار بانده کردن محور هراز را با چالش روبرو کرده است
 

احمد امیرسلیمانی در گفت‌وگو با خبرنگار سفیر هراز با بیان اینکه پاساکش در مرحله تسطیح زمین قرار دارد، اظهار کرد: تا روزهای آینده با باز شدن جبهه‌های کاری در سایت پاساکش ماشین‌های بیشتری برای تسطیح زمین ارسال می‌شود.

 

وی با اشاره به همکاری و تعامل مناسب اوقاف کشور و استان با شهرداری آمل، گفت: تا چند روز آینده پروژه پاساکش پیشرفت‌های مناسبی دارد.

 

شهردار آمل با بیان اینکه 5 شرکت برای مناقصه مرحله آخر پروژه سایت پاساکش تایید صلاحیت شدند، عنوان کرد: اسناد مناقصه برای وزارت کشور جهت تایید پروپزال مناقصه ارسال شده است.

 

این مسئول با عنوان اینکه بعد از تایید وزارت کشور انتخاب پیمانکار پاساکش وارد مرحله جدید و عملیاتی می‌شود، افزود: پیش بینی می‌شود تا 10 روز آینده وزارت کشور تاییدیه مراحل مناقصه را ارسال کند.

 

امیرسلیمانی با اشاره به اینکه باتوجه به تحولات قیمت ارز نمی‌توان قیمت ثابتی را برای میزان بودجه پاساکش اعلام کرد، ادامه داد: پس از تثبیت قیمت می‌توان میزان بودجه پاساکش را محاسبه و اعلام کرد.

 

وی با بیان اینکه معدن زباله عمارت مشکلات زیست محیطی بسیاری دارد، اظهار کرد: عمارت بر پروژه سد هراز و چهاربانده کردن محور هراز تاثیر گذاشته و آنها را وارد چالش و بخشی از کار که در آنجا باید انجام شود را متوقف کرده است.

 

شهردار آمل با اشاره به اینکه جمع شدن معدن زباله عمارت منوط به اجرایی شدن تمام مراحل در پاساکش است، خاطرنشان کرد: پس از آن مجوز این کار باید از طرف محیط زیست صادر شود.

 

این مسول با بیان اینکه مراحل اخذ مجوز کشتارگاه صنعتی در حال انجام است، افزود: برای احداث کشتارگاه صنعتی سایت جدیدی معرفی شد و مشاوری برای طراحی خود پروژه کشتارگاه انتخاب شد.

 

امیرسلیمانی با اشاره به  بودجه 5 میلیارد تومانی کشتارگاه صنعتی آمل تاکیدکرد: از ابتدای سال 98 پروژه کشتارگاه صنعتی در آمل وارد مرحله علمیاتی می‌شود که البته منوط به اخذ مجوز دامپزشکی است.

 

وی با بیان اینکه در بلوار ولایت جنوبی شهروندان آملی همکاری مناسبی با شهرداری دارند، ادامه داد: به صورت تهاتر ملک با آپارتمان‌هایی که برای شهرداری آمل است بیش از 50 درصد پروژه را در بلوار ولایت جنوبی تملک کردیم.

 

شهردار آمل با اشاره به اینکه عملیات اجرایی در بلوار ولایت جنوبی فعلا آغاز نمی‌شود، خاطرنشان کرد: پس از خرید تمامی‌ زمین‌ها وارد مرحله عملیاتی می‌شویم.

 

امیرسلیمانی در پایان با بیان اینکه پیش بینی می‌شود هزینه تملک در بلوار ولایت جنوبی بالغ بر 80 میلیارد تومان است، خاطرنشان کرد: مرحله اجرایی بلوار ولایت از خرداد ماه سال 98 شروع می‌شود.

 

انتهای پیام/

 


 

 

کد مطلب: MTY2NDc3
 

 
کیمیا سامانه