با حضور جمعی از مسئولان آمل انجام شد

گشت ویژه بازرسی و نظارت برقیمت کالا و خدمات در آمل+ تصاویر

تاریخ انتشار : دوشنبه - ۰۲ / مهر / ۱۳۹۷
Share/Save/Bookmark
معاون فرماندار با بیان اینکه مدیران ساعت اداری را فراموش و جهادی عمل کنند، گفت: اقلام ضروری مردم در بازار به وفور هست و جلوی گران فروشی تمام قد می‌ایستیم.
گشت ویژه بازرسی و نظارت برقیمت کالا و خدمات در آمل+ تصاویر
 

به گزارش خبرنگار سفیر هراز، گشت ویژه بازرسی و نظارت برقیمت کالا و خدمات در شهر آمل با حضور معاون برنامه ریزی فرمانداری ویژه آمل و دیگر ادارات ذی ربط برگزار شد.

 

ولایی معاون فرماندار در این باره به خبرنگار سفیر هراز گفت: فرماندار ویژه آمل نگاه ویژه‌ای به بازار و تنظیم بازار دارد که در این باره دستور دادند تا به صورت سرزده و ناگهانی عملکرد ادارات در مورد تنظیم بازار را رصد کنیم.

 

وی با اشاره به اینکه قیمت‌ها در بازار کنترل و نظارت می‌شوند، عنوان کرد: اصحاب رسانه در ارائه عملکرد ادارات در مورد تنظیم بازار نقش پررنگی دارند.

 

معاون فرماندار با بیان اینکه مدیران ساعت اداری را فراموش و جهادی عمل کنند، تاکید کرد: اقلام ضروری مردم در بازار به وفور هست و جلوی گران فروشی تمام قد می‌ایستیم.

 

این مسئول در پایان خاطرنشان کرد: حوزه‌های نظارتی درباره کسانی که خرید قبل خود را با قیمت جدید به فروش می‌رسانند پرونده سازی می‌کند و با متخلفان برخورد جدی و قانونی شده و واحد متخلف پلمپ می‌شود.

 

 


 

 

کد مطلب: MTY2NDY1
 

 
کیمیا سامانه