رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان آمل:

حضور 6 تیم ورزشی از آمل در لیگ دسته اول و سوپر لیگ کشور/ سالن پیامبر اعظم آمل آماده میزبانی از مسابقات نیست

تاریخ انتشار : یکشنبه - ۰۱ / مهر / ۱۳۹۷
Share/Save/Bookmark
رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان آمل گفت: تا به حال بیش از 100 میلیون تومان برای سالن پیامبر اعظم هزینه شد اما اصلا کافی نیست و این سالن شرایط برگزاری مسابقات را ندارد.
حضور 6 تیم ورزشی از آمل در لیگ دسته اول و سوپر لیگ کشور/  سالن پیامبر اعظم آمل آماده میزبانی از مسابقات نیست
 

به گزارش خبرنگار سفیر هراز، اسماعیل پهلوان در جلسه شورای ورزشی شهرستان آمل با بیان اینکه منتظر اتفاقات خوبی برای ورزش آمل در 6 ماه دوم سال هستیم، گفت: آمل در رشته‌های تیمی‌دارای افتخارات بسیاری است که می‌توان به بسکتبال با ویلچر و والیبال کاله اشاره کرد.

 

وی با اشاره به اینکه در 6 ماهه دوم سال بیش از 50 درصد ورزش استان مازندران به سمت و سوی آمل است، اظهار کرد : شهرستان آمل دارای 6 تیم در رشته‌های مختلف ورزشی در لیگ برتر و لیگ دسته یک است.

 

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان آمل با اشاره به هزینه 250 میلیون تومانی برای سالن بسکتبال با ویلچر در آمل ادامه داد: تا به حال بیش از 100 میلیون تومان برای سالن پیامبر اعظم هزینه شد اما اصلا کافی نیست و این سالن شرایط برگزاری مسابقات را ندارد.

 

این مسئول با بیان اینکه سالن پیامبر اعظم با نظر کارشناسی صدا و سیما رنگ آمیزی شد، افزود: در خصوص رشته بسکتبال نیاز به نصب حلقه بسکتبال است.

 

پهلوان با اشاره به تیم‌های حاضر در مسابقات گفت: تیم والیبال کاله در سوپرلیگ، والیبال شیدفر، تیم بسکتبال یکی از زیر مجموعه‌های کاله، والیبال بانوان و تیم هندبال آمل همگی در لیگ دسته اول در سالن پیامبر اعظم و تیم بسکتبال با ویلجر در سالن فرهنگ‌شهر بازی می‌کنند.

 

وی در ادامه تصریح کرد: از نیمه دوم مهرماه به صورت میانگین حداقل سه بازی در سطوح مختلف لیگ کشور در آمل برگزار می‌شود.

 

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان آمل در پایان با اشاره به ساماندهی جایگاه خبرنگاران، خاطرنشان کرد: کسانی که در حوزه خبر ورزشی کار می‌کنند ساماندهی شده و کارت توسط روابط عمومی‌ ورزش استان صادر می‌شود.

 

انتهای پیام/

 


 

 

کد مطلب: MTY2NDY0
 

 
کیمیا سامانه