رییس اداره تبلیغات اسلامی آمل:

فعالیت 350 روحانی در مساجد آمل / هیات ها باید مسجد و حسینیه محور باشند

تاریخ انتشار : یکشنبه - ۲۵ / شهریور / ۱۳۹۷
Share/Save/Bookmark
در بحث کاهش آسیب های اجتماعی با همکاری نهادهای مرتبط کلاس هایی در مساجد برگزار و روحانیون در منبرهایشان در این خصوص نیز صحبت خواهند کرد.
فعالیت 350 روحانی در مساجد آمل / هیات ها باید مسجد و حسینیه محور باشند
 

به گزارش سفیر هراز،حجت الاسلام اسماعیل رمضانی، رییس اداره تبلیِغات اسلامی آمل در گفت‌وگو با خبرنگار سفیرهراز با بیان اینکه صحبت هایی که در منبرها توسط جامعه روحانیت می شود، بر اساس مستئل روز کشور و جهان است، گفت: در بحث کاهش آسیب های اجتماعی  با همکاری نهادهای مرتبط کلاس هایی در مساجد برگزار و روحانیون در منبرهایشان در این خصوص نیز صحبت خواهند کرد.

وی با اشاره به اینکه حضور 200 روحانی در مساجد آمل اظهار داشت: 150 روحانی نیز توسط مردم در مساجد حضور پیدا کردند و در مجموعه 350 روحانی در مسجاد آمل حضور دارند.

این مسول با اشاره به مداحی های جهادی و انقلابی در مساجد عنوان کرد: به همراه انتقاد سازنده باید عملکرد مثبت نظام به مردم گفته شود و باید از صحبت های یاس و ناامیدکننده دوری کرد.

 رییس اداره تبلیِغات اسلامی آمل با بیان اینکه در چندسال اخیر بخاطر سیاست دولت نتوانستیم کمک مالی به هییت های مذهبی داشته باشیم، تاکیدکرد: هفتم محرم همایش بزرگ شهرستانی با پخش مستقیم از صدا و سیما در میدان اصلی شهر عزاداری محرم صورت خواهد گرفت.

وی با اشاره به اینکه در بحث هییت های مذهبی نکته ای به نام خیمه وجود ندارد، گفت: هییت ها باید مسجد و حسینیه محور باشند 

این مسول با بیان اینکه تبلیغات اسلامی مجوز خیمه به کسی نمی دهد اما جلوی کسی را نمی گیریم، ادامه داد: شورای تامین شهرستان و شهرداری باید در خصوص خیمه زدن نظر دهند 

 حجت الاسلام رمضانی با بیان اینکه عزاداری امام حسین نباید از ساعت معمول خود عبور کند که موجب اذیت و ازار همسایه ها شود، افزود: سال گذشته 40 ایستگاه صلواتی مجوز اخذ کردند که امسال نیز مورد تایید هستند که برخی جدید احداث کرند.

وی در خاتمه گفت:  هماهنگی با جهادکشاورزی صورت گرفت تا حسینیه ها و تکایا با گرفتن معرفی نامه گوشت منجمد ارزان دریافت نمایند.

 


 

 

کد مطلب: MTY2NDUx
 

 
کیمیا سامانه