مدیر سینما بهمن آمل:

تخصیص بیش از 500 میلیون تومان برای مرمت و تجهیز سینما بهمن آمل / فروش 420 میلیون تومانی فیلم‌ها در 5 ماه اخیر

تاریخ انتشار : شنبه - ۲۴ / شهریور / ۱۳۹۷
Share/Save/Bookmark
مدیر سینما بهمن آمل با بیان اینکه ببش از 500 میلیون تومان برای مرمت و تجهیز سالن شماره یک این سینما تخصیص داده شد، گفت: در آینده نزدیک شاهد صندلی‌های مبله و تجهیزات به روز کشور در سینمای آمل هستیم.
تخصیص بیش از 500 میلیون تومان برای مرمت و تجهیز سینما بهمن آمل / فروش 420 میلیون تومانی فیلم‌ها در 5 ماه اخیر
 

حسن مصطفایی در گفت‌وگو با خبرنگار سفیر هراز با بیان اینکه سینما بهمن آمل در سال 1340 تاسیس شد، اظهار کرد: این سینما دارای 2 سالن 242 و 206 نفره است.

 

وی با اشاره به اینکه سینما بهمن آمل از لحاظ فروش در جایگاه دوم استان قرار دارد، گفت: استقبال آملی‌ها از سینما و فیلم‌های سینمایی قابل تقدیر و عالی است.

 

مدیر سینما بهمن آمل با بیان اینکه از فیلم‌های طنز در آمل همیشه استقبال خوبی می‌شود، عنوان کرد: بعد از ژانر طنز فیلم‌های خانوادگی، اکشن و هنری دارای طرفداران خاص خود است.

 

این مسئول با اشاره به فیلم‌های پرمخاطب در چند سال اخیر تاکیدکرد: من سالوادور نیستم با 170 میلیون فروش بیشترین میزان فروش را دارا بود.

 

مصطفایی با بیان اینکه به صورت میانگین ماهیانه 6 هزار نفر بابت تماشای فیلم به سینمای آمل می‌آیند، گفت: به صورت میانگین سینما بهمن آمل ماهیانه 50 میلیون تومان فروش دارد.

 

وی با اشاره به فیلم‌های پرفروش سال 97 در آمل ادامه داد: لاتاری 105 میلیون تومان، به وقت شام 60 میلیون تومان، هزار پا 85 میلیون تومان و تگزار 40 میلیون تومان فروش کردند.

 

مدیر سینما بهمن آمل با عنوان اینکه در 5 ماه اخیر سینما بهمن آمل 420 میلیون تومان فروش کرده است، تاکیدکرد: سینمای آمل در سال گذشته بیش از 700 میلیون تومان فروش کرده است.

 

این مسئول با بیان اینکه ببش از 500 میلیون تومان برای مرمت و تجهیز سالن شماره یک سینما بهمن آمل تخصیص و در نظر گرفته شده است، گفت: با پیگیری‌های مجدانه فرماندار آمل  200میلیون تومان از این مبلغ تامین شد و مابقی توسط شرکت بهمن سبز تامین می‌شود.

 

مصطفایی در پایان خاطرنشان کرد: سالن شماره 2 سینما بهمن نیز در سال 98 مرمت و تجهیز می‌شود که در آینده شاهد صندلی‌های مبله و تجهیزات به روز کشور در سینما بهمن آمل هستیم.

 

انتهای پیام/

 


 

 

کد مطلب: MTY2NDUw
 

 
کیمیا سامانه