وزیر سابق نفت با حضور در آمل مطرح کرد:

نارضایتی مردم و ناکارآمد نشان دادن مسئولان از اهداف جنگ اقتصادی دشمن / لزوم اتکا و اعتماد به ظرفیت داخلی کشور

تاریخ انتشار : پنجشنبه - ۲۲ / شهریور / ۱۳۹۷
Share/Save/Bookmark
این مسول با بیان اینکه مردم و مسولین باید بدون نیش و کنایه بایکدیگر متحد شوند, تاکیدکرد: دشمن در این فکر است که می تواند. انسجام را در کشور از بین ببرد اما خیالی باطل است.
نارضایتی مردم و ناکارآمد نشان دادن مسئولان از اهداف جنگ اقتصادی دشمن / لزوم اتکا و اعتماد به ظرفیت داخلی کشور
 

به گزارش سفیر هراز، سردار رستم قاسمی, در همایش یادیاران که به مناسبت هفته دفاع مقدس در اریکه آریایی آمل برگزار شد, با بیان اینکه آنچنان که باید قدردان کسانی که در جنگ جوانی خود را برای حفظ امنیت کشور خرج کردند نبودیم, گفت: فرماندهان و سربازان جنگ تمام هستی خود را در این مسیر گذاشتند و این افراد مقدس را باید ارج نهاد.

وی با اشاره به اینکه ایرانیان همیشه در تمامی جنگ ها سلحشور بودند, اظهار داشت: در هشت سال دفاع مقدس ابزارها علیه ایران بود اما با اعتماد به توان مردم پیروز شدیم.


وزیر اسبق نفت با بیان اینکه در هشت سال دفاع مقدس ابزارها برای دفاع از کشور اماده نبود, عنوان کرد: نیروهای ارزشی و بسیجی به صورت جهادی همیشه پشتیبان انقلاب و مردم بودند.


وی با اشاره به اینکه هرکدام از فرماندهان جنگ یک خاطره و کتاب پر از درس است, ادامه داد: نهال انقلاب را امام خمینی (ره)  کاشت و شهدا با خون خود ان را ابیاری کردند.

فرمانده اسبق قرارگاه خاتم الانبیا با بیان اینکه جمهوری اسلامی بیدی نیست که با این بادها بلرزد, اظهار داشت: یکی از مولفه های قدرت در دنیا اقتدار منطقه ای است که جمهوری اسلامی در این زمینه در دنیا کشوری منحصر به فرد به شمار می آید.

قاسمی با بیان اینکه قدرت موشکی ایران در دنیا زبانزد و ازمولفه های مهم قدرت به شمار می رود, خاطرنشان کرد: یکی از سران عرب معتقدبود که دولت بشار اسد 45 روز دوام می اورد اما از ان 45 روز سال ها گذشت و این نشان از اقتدار جمهوری اسلامی است که در برابر تصمیم قدرت های بزرگ دنیا ایستاده است.

این مسول با اشاره به اینکه امروز دنیا می داند که جمهوری اسلامی هرچه تصمیم بگیرد عمل می کند, تاکیدکرد: دشمن به دنبال نابودی جمهوری اسلامی است.

وزیر اسبق نفت خواسته اصلی آمریکایی هارا عقب نشینی ایرانی ها از ارمان های خود عنوان کرد و افزود:   تسلیهات هسته ای برای امریکایی ها بهانه است و در اصل به دنبال این هستند که دیگر جمهوری اسلامی درمقابل زیاده خواهی و ظلم انها قد علم نکند.

وی با اشاره به اینکه جنگ اقتصادی پیچیدگی های خاص خود را دارد, گفت: هیچوقت جنگ نظامی اتفاق نخواهد افتاد اما امریکا با نفوذ به دنبال تاثیرگذای بر همه مردم است.

فرمانده اسبق قرارگاه خاتم الانبیا با بیان اینکه امریکا سازمان ملل را بهانه ای برای اجرای خواسته های خود کرده و ایجاد اورده است, تاکیدکرد: FATFنیز یکی از همین عوامل همانند سازمان ملل است تا امریکا به خواسته های خود برسد.


وی با اشاره به اینکه جوانان امروز باید بدانند که کشتی برای عبور از طوفان نیاز به دیده بانی مطمن دارد, افزود: رهبر معظم انقلاب دیده بانی مطمنی است که می تواند کشور را از شرایط فعلی عبور دهد.

این مسول با بیان اینکه مردم و مسولین باید بدون نیش و کنایه بایکدیگر متحد شوند, تاکیدکرد: دشمن در این فکر است که می تواند. انسجام را در کشور از بین ببرد اما خیالی باطل است.


قاسمی ادامه داد: پس از جنگ کشورهایی که مسبب جنگ بودند برای سودبردن از بازسازی کشور به پای مذاکره امدند اما بنیانگذار انقلاب باور به این داشت که ما می توانیم.

این مسول تاکیدکرد: در سال 91 رییس جمهور سابق امریکا تحریم های اجرا شده علیه ایران را فلج کننده عنوان کرد اما این شخص چندسال بعد در مصاحبه ای گفت که تحریم ها بر ایران تاثیری نداشته است که نشان می دهد دشمن ملت ایران را به خوبی نمی شناسد.


فرمانده اسبق قرارگاه خاتم الانبیا با بیان اینکه یک ضلع فشار دشمن بر کشور جنگ اقتصادی است که بر ان پافشاری می کند, ادامه داد: نارضایتی مردم و ناکارامدی مسولین دیگر اضلاع این توطئه دشمن است.

وی با بیان اینکه هرکجا ناکارامدی پیش امد دلیلش عدم اعتماد و اتکا به داخل بود, گفت: حق مردم است که مطالبات خود را از مسولین پیگیر باشند

این مسول با بیان اینکه در قبل از تحریم 27 میلیون لیتر بتزین وارد می کردیم, اظهار داشت: پس از تحریم ها 2500 جایگاه cng در کشور ساخته شد و تولید پالایشگاه چندین برابر شد و به خودکفایی رسیدیم.

این مسول در خاتمه تاکیدکرد: جنگ اقتصادی فعلی نیاز به فرماندهی و قرارگاه دارد تا از شرایط حساس فعلی عبور کرد.

 


 

 

کد مطلب: MTY2NDQz
 

 
کیمیا سامانه