سردارعلیجان میرشکار:

هر کجا ضربه ای به کشور و نظام وارد شد از بی تدبیری برخی مسئولان داخل نظام است/ باید از پتانسیل بی نهایت بسیج در حل مشکلات کشور بهره برد

تاریخ انتشار : جمعه - ۲۳ / شهریور / ۱۳۹۷
Share/Save/Bookmark
فرمانده اسبق لشکر 25 کربلای مازندران با اشاره به اینکه دشمن از اجتماع بسیجیان می ترسد، افزود: دشمن به دنبال ایجاد تفرقه در نظام جمهوری اسلامی و دلداگان به نظام است
هر کجا ضربه ای به کشور و نظام وارد شد از بی تدبیری برخی مسئولان داخل نظام است/ باید از پتانسیل بی نهایت بسیج در حل مشکلات کشور بهره برد
 

به گزارش سفیر هراز، سردارعلیجان میرشکار، فرمانده اسبق لشکر 25 کربلای مازندران در  رزمایش ۱۰۰۰ نفری اقتدار عاشورایی بسیج در شهرستان آمل با بیان اینکه در دفاع از ارزش های انقلاب اسلامی همدل باشید، گفت: امروز ایران اسلامی حرم اهل بیت است و 80 میلیون ایرانی اهل حرم هستند.

وی با اشاره به اینکه تک تک بسیجیان باید قمر بنی هاشم باشند، اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب حسین این حرم است و باید همگی برای خدمت به اهل حرم در رکاب ولایت قدم برداریم.

 

این مسول با بیان اینکه باید از این همایش ها کنار هم بودن و فهمیدن مشکلات نظام و حل کردن آنها را بیاموزیم، ادامه داد: باید همانگونه که شهدا در مسیر شهادت قدم برداشتند در رفع مشکلات نظام قدم برداریم.

 

فرمانده اسبق لشکر 25 کربلای مازندران با اشاره به اینکه دشمن از اجتماع بسیجیان می ترسد، افزود: دشمن به دنبال ایجاد تفرقه در نظام جمهوری اسلامی و دلداگان به نظام است.

 

وی با بیان اینکه دشمن به دنبال ایجاد تفرقه مابین شیعیان ایران و عراق است که چندین دهه برای چنین اتفاقی برنامه ریزی می کند،گفت: از ابتدای انقلاب اسلامی دشمن از اتحاد شیعیان ایران و عراق، لبنان شیعه و مردم شیعه بحرین می ترسد

 

سردار میرشکار با اشاره به اینکه این همایش دلگرمی برای مسولینی است که دلسوزانه برای نظام کار می کنند، خاطرنشان کرد: این تجمعات برای برخی از مدیران شهری که بنده و نوچه میز و پست هستند موجب ترس و دلهره خواهد شد.

 

این یادگار هشت سال دفاع مقدس با بیان اینکه بابت بعضی از مسولین شهر آمل نگرانیم، تاکیدکرد: از دوگانگی که در آمل وجود دارد رنج می بریم که متاسفانه برای حفظ جایگاهشان است.

 

وی با اشاره به اینکه با پشنوانه بسیج می توان اتفاقات مهمی را رقم زد، گفت: هر مسولی که در رکاب ولایت و با هدف خدمت به مردم تلاش می کند را باید پشتیبانی کرد.

 

فرمانده اسبق لشکر 25 کربلای مازندران با بیان اینکه مردم بدانند که دشمن خارجی هیچگاه نخواهد توانست ضربه ای به نظام جمهوری اسلامی بزند، تاکیدکرد: هرکجا ضربه ای به کشور و نظام وارد شد از بی تدبیری برخی مسولین داخل نظام بود.


سردار میرشکار با اشاره به اینکه بسیجیان باید زبان مظالبه گری مردم باشند، عنوان کرد: مطالبه گری از تمامی قوا و پیگیری مشکلات خود وظیفه مردم است

 

وی با بیان اینکه کسانی که اختلاس می کنند از بدنه نظام جدا هستند، افزود: صاحبان فیش های حقوقی نفوذی های داخل نظام هستند.

 

این یادگار هشت سال دفاع مقدس با اشاره به اینکه باید از پتانسیل بی نهایت بسیج در راستای حل مشکلات بهره برد، خاطرنشان کرد: این بسیجیان همان هایی هستند که بر روی اروند پل احداث کردند و امروز در اروندهای اقتصادی، فرهنگی، سیاسی با اعتماد به نسب سوم و چهارم انقلاب می توانیم به خوبی از شرایط فعلی گذر کنیم.

 


 

 

کد مطلب: MTY2NDQ3
 

آخرین اخبار
 

 
کیمیا سامانه