رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان آمل:

ادارات آمل حساسیت لازم را در حوزه جوانان ندارند/ لزوم تشکیل مجمع نخبگان جوان در آمل

تاریخ انتشار : جمعه - ۱۶ / شهریور / ۱۳۹۷
Share/Save/Bookmark
رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان آمل با بیان اینکه احساس می‌شود 23 دستگاه عضو ستاد ساماندهی امور جوانان در این حوزه حساسیت لازم را ندارند، گفت: ادارات مختلف نخبگان حوزه خود را معرفی کنند تا هرچه سریع‌تر مجمع نخبگان جوان در آمل شکل بگیرد.
ادارات آمل حساسیت لازم را در حوزه جوانان ندارند/ لزوم تشکیل مجمع نخبگان جوان در آمل
 

 اسماعیل پهلوان در گفت‌وگو با خبرنگار سفیر هراز با اشاره به حضور چهار ورزشکار آملی در مسابقات آسیایی و پارا آسیایی جاکارتا، اظهار کرد: یک بازیکن والیبال در تیم ملی بزرگسالان در مسابقات آسیایی و 3 بازیکن بسکتبال با ویلچر در مسابقات پارا آسیایی از آمل در این مسابقات حضور پیدا کردند.


وی با اشاره به استقرار دفتر نمایندگی اداره ورزش و جوانان در شهرهای تابعه آمل گفت: با این امر به دنبال توسعه ورزش در آمل هستیم.

 

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان آمل با بیان اینکه با استقرار این دفتر، خدمات ورزش و جوانان به روستاها نیز می‌رود که امری مهم است، خاطرنشان کرد: به دنبال ایجاد هییت‌های ورزشی پویا در بخش‌های مختلف آمل هستیم.


این مسئول با اشاره به صعود هفت کوهنورد آملی به قله بیش از 7 هزار متری لنین، تصریح کرد: هییت کوهنوردی آمل یک هزار بیمه شده، 39 گروه کوهنوردی و 3 باشگاه ثبت شده در تربیت بدنی دارد.


پهلوان با بیان اینکه هییت کوهنوردی آمل در آتش سوزی‌ها و اطفای آن نقش فعال دارد، عنوان کرد: با حمایت از هییت کوهنوردی می‌توان شاهد کمک‌های هرچه بیشتر این افراد در سطوح مختلف باشیم.


وی ادامه داد: باتوجه به استقبال مناسب ورزشکاران آمل به دنبال تکمیل هرچه سریع‌تر سالن سنگ‌نوردی آمل تا پایان سال هستیم


رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان آمل در پایان با بیان اینکه احساس می‌شود 23 دستگاه عضو ستاد ساماندهی امور جوانان در حوزه جوان حساسیت لازم را ندارند، تاکیدکرد: ادارات مختلف نخبگان حوزه خود را معرفی کنند تا هرچه سریع‌تر مجمع نخبگان جوان در آمل شکل بگیرد.

 

انتهای پیام/

 


 

 

کد مطلب: MTY2NDMy
 
 
کیمیا سامانه