فرمانده انتظامی شهرستان آمل:

دستگیری محتکر میلیاردی لوازم خانگی در شهرستان آمل

تاریخ انتشار : چهارشنبه - ۱۴ / شهریور / ۱۳۹۷
Share/Save/Bookmark
فرمانده انتظامی شهرستان آمل از کشف 40 میلیارد ریالی انواع لوازم خانگی احتکار شده از یک کارگاه تولید لوازم خانگی در شهرستان آمل خبر داد.
دستگیری محتکر میلیاردی لوازم خانگی در شهرستان آمل
 

سرهنگ نعمت‌الله آزادی در گفت‌وگو با خبرنگار سفیر هراز اظهار کرد: در اجرای طرح تشدید مبارزه با قاچاق کالا و ارز و شناسایی محتکران کالا، ماموران پلیس آگاهی شهرستان آمل با انجام اقدامات اطلاعاتی موفق به شناسایی یک محتکر لوازم خانگی در شهرستان آمل شدند.

 

وی تصریح کرد: ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی شهرستان آمل و پلیس اطلاعات پس از هماهنگی‌های قضائی با همکاری نمایندگان اداره صنعت، معدن و تجارت در بازرسی از محل مورد نظر 523 قلم کالا شامل یخچال، تلویزیون، ماشین لباسشوئی و .. را کشف کردند.

 

فرمانده انتظامی شهرستان آمل ارزش کالاهای احتکار شده را بالغ بر 40 میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: محل احتکار کالا پلمب و متهم به احتکار کالا نیز دستگیر شد.

 

سرهنگ آزادی در پایان با بیان اینکه متهم پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد، خاطرنشان کرد: هدف احتکار ضربه به اقتصاد کشور، منفعت طلبی و سوء استفاده از نیاز مصرف کنندگان ارزاق و سایر نیازمندی‌های عمومی است، شهروندان عزیز در صورت شناسایی محتکران و عاملان ایجاد ناامنی در نظام اقتصادی جامعه، مراتب را به مراجع قضائی و انتظامی اطلاع دهند.

 

انتهای پیام/

 


 

 

کد مطلب: MTY2NDMw
 
 
کیمیا سامانه