جانشین سپاه آمل خبر داد:

رزمایش 1000 نفری اقتدار عاشورایی بسیج در آمل/ خدمت‌رسانی به مردم در عرصه‌های مختلف توسط بسیجیان آملی

تاریخ انتشار : سه شنبه - ۲۰ / شهریور / ۱۳۹۷
Share/Save/Bookmark
جانشین سپاه آمل با اشاره به حضور یک هزار بسیجی در رزمایش آمل، گفت: حضور حماسی بسیجیان خاری در چشم دشمنان است.
رزمایش 1000 نفری اقتدار عاشورایی بسیج در آمل/ خدمت‌رسانی به مردم در عرصه‌های مختلف توسط بسیجیان آملی
 

به گزارش خبرنگار سفیر هراز، حسین علیزاده در گفت‌و‌گو با اصحاب رسانه با بیان اینکه رزمایش اقتدار عاشورایی بسیج در غالب گروه‌های مختلف خدمت رسانی به مردم در آمل برگزار می‌شود، اظهار کرد: این رزمایش تا 29 شهریور ادامه دارد.

 

وی با اشاره به اینکه بسیج در دهه‌های مختلف در عرصه‌های گوناگون درخشیده، گفت: امروز دشمن در عرصه جنگ اقتصادی ورود کرده اما با حضور فعال بسیجیان، دشمن به هدف شوم خود نمی‌رسند.

 

جانشین سپاه آمل با بیان اینکه بسیج با گشت‌های محله محور به خدمات خود به مردم عمق بخشید، تاکیدکرد: هدف از خدمات بسیج ایجاد امنیت اجتماعی و روحی روانی به مردم است.

 

این مسئول با اشاره به ارائه خدمات پزشکی در روستاها، عنوان کرد: با حضور درخشان بسیجیان اقتدار آنها به دشمن نشان داده می‌شود.

 

علیزاده با بیان اینکه رزمایش 24 ساعته اقتدار عاشورایی در 23 شهریور ماه انجام می‌شود، گفت: 3 گردان حوزه کربلا، خندق و جوادالائمه آمل در نقاط از پیش تعیین شده در این رزمایش و راهپیمایی حضور دارند.

 

وی با اشاره به حضور یک هزار بسیجی شهرستان آمل در این طرح، خاطرنشان کرد: حضور حماسی بسیجیان خاری در چشم دشمنان است.

 

جانشین سپاه آمل با بیان اینکه دشمن بداند نمی‌تواند بین مردم تفرقه افکنی کند، ادامه داد: بسیج مرهمی بر زخم‌ها و مشکلات جامعه است.

 

علیزاده با اشاره به اینکه بسیج مانع از انحراف و موجب حرکت رو به جلو و پیشرفت جامعه می‌شود، یادآور شد: 26 گروه جهادی برادر و خواهر در این طرح به مردم خدمت‌رسانی می‌کنند.

 

وی در پایان خاطرنشان کرد: دشمن به دنبال نهادینه کردن گفتمان "نمی‌توانید و نخواهید توانست" در بطن جامعه است که مردم در مقابل این توطئه دشمن می‌ایستند.

 

انتهای پیام/

 


 

 

کد مطلب: MTY2NDM3
 

 
کیمیا سامانه