نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی:

تکمیل پروژه هراز مورد توجه دولت و مجلس قرار دارد/ انتخاب آمل به‌عنوان منطقه ویژه اقتصادی در مجلس/ مخالف دریافت عوارض در محور هراز هستیم

تاریخ انتشار : یکشنبه - ۱۸ / شهریور / ۱۳۹۷
Share/Save/Bookmark
نماینده مردم آمل در مجلس با بیان اینکه تکمیل پروژه هراز مورد توجه دولت و مجلس قرار دارد، گفت: برای حل مشکل سه راهی چلاو پروژه‌های عظیمی در دست اقدام است.
تکمیل پروژه هراز مورد توجه دولت و مجلس قرار دارد/ انتخاب آمل به‌عنوان منطقه ویژه اقتصادی در مجلس/ مخالف دریافت عوارض در محور هراز هستیم
 

به گزارش خبرنگار سفیر هراز، عزت‌الله یوسفیان ملا در جلسه شورای اداری شهرستان آمل با بیان اینکه مهم‌تر از تخصیص بودجه جذب آن است، گفت: در چند ماه اخیر چندین وزیر و مسئول کشوری به آمل سفر کردند که نشان از نگاه ویژه دولت به پروژه‌های این شهرستان است.


وی با اشاره به اینکه حل مشکل سه راه چلاو یکی از دغدغه‌های مهم است، تاکیدکرد: طبق آمار در برخی روزها بیش از 200 هزار خودرو از دریا به محور هراز حرکت کردند که این بار ترافیکی به هر مکانی برود موجب ترافیک می‌شود.

 

نماینده مردم آمل در مجلس با بیان اینکه اکثر مسافران به شمال و کناره علاقه‌مند هستند از محور هراز به تهران و بالاتر بازگردند، عنوان کرد: پروژه آزادراه تهران شمال هم اکنون شروع شده است.


این مسئول با اشاره به اینکه علاقمند نبودیم که سرمایه گذار در تکمیل محور هراز حضور یابد تا عوارضی دریافت کند، ادامه داد: مخالف دریافت عوارضی در محور هراز هستیم.


یوسفیان ملا با بیان اینکه تکمیل پروژه هراز مورد توجه دولت و مجلس قرار دارد، افزود: برای حل مشکل سه راهی چلاو پروژه‌های عظیمی در دست اقدام است.


وی با اشاره به تخصیص حدود 11 میلیارد تومان برای تکمیل ورزشگاه آمل، تاکیدکرد: مشکلات قضایی حل و پروژه تا پایان سال به بهره‌برداری می‌رسد.


نماینده مردم آمل در مجلس با بیان اینکه تا لحظه آخر بابت منطقه آزاد اقتصادی مازندران تماسی برقرار نکردم، گفت: در لحظات آخر تماسی گرفتم و گفتم نامه‌ای از دولت قبل در این مورد وجود دارد که پس از تصمیم شخص رییس جمهور، آمل به‌عنوان منطقه ویژه اقتصادی معرفی شد.


این مسئول با بیان اینکه انتخاب آمل به عنوان منطقه ویژه اقتصادی در مجلس مصوب و در انتظار امضای شورای نگهبان برای تصویب نهایی است، اظهار کرد: نور و محمودآباد هم به‌عنوان منطقه ویژه گردشگری انتخاب شدند.


یوسفیان ملا با اشاره به هزینه 50 میلیارد تومانی برای احداث پل گزنک، تاکیدکرد: تا به حال تعطیلی در اجرای پروژ‌ه‌های محور هراز نداشتیم.


وی در پایان با بیان اینکه واحدهای تولیدی از منطقه آزاد شدن آمل استفاده کنند، یادآور شد: زمینه برای سرمایه گذاری واحدهای تولیدی در آمل آماده است.

 

انتهای پیام/

 


 

 

کد مطلب: MTY2NDM2
 
 
کیمیا سامانه