رئیس اداره مخابرات آمل:

مجهز شدن آمل به بروزترین خدمات حال حاضر سیستم ارتباط سیار کشور / افتتاح چندین پروژه مخابراتی در آمل با اعتبار 67 میلیارد ریال

تاریخ انتشار : پنجشنبه - ۰۸ / شهریور / ۱۳۹۷
Share/Save/Bookmark
رئیس اداره مخابرات آمل با بیان اینکه از دهه فجر 96 تا هفته دولت 97 حدود 13 پروژه در حوزه مخابرات افتتاح شد، گفت: مجموعا در هفته دولت حدود 67 میلیارد ریال پروژه شرکت مخابرات ایران در شهرستان آمل مورد بهره برداری قرار گرفت.
مجهز شدن آمل به بروزترین خدمات حال حاضر سیستم ارتباط سیار کشور / افتتاح چندین پروژه مخابراتی در آمل با اعتبار 67 میلیارد ریال
 

به گزارش خبرنگار سفیر هراز، حمیدرضا سلطانی در حاشیه احداث دکل bts همراه اول در روستای شامحله آمل در گفت‌و گو با خبرنگاران با بیان اینکه سایت‌هایی که در آمل افتتاح می‌شوند از بروزترین خدمات حال حاضر سیستم ارتباط سیار کشور به شمار می‌‍روند، اظهار کرد: این سایت‌ها قابلیت ارائه خدمات دیتایی در باند  4.5 G و در آینده نزدیک در باند 5G را دارا هستند.


وی با اشاره به اینکه هزینه سایت شادمحل یک میلیاردتومان است، گفت: این هزینه با دلار سه هزار و 200 تومان است که با تغییرات نرخ، ارزش این پروژه تا 4 میلیارد تومان هم می‌رسد.


رئیس اداره مخابرات آمل با بیان اینکه از دهه فجر سال 96 تا هفته دولت سال 97 حدود 13 پروژه در حوزه مخابرات افتتاح شد، عنوان کرد: مجموعا در هفته دولت حدود 67 میلیارد ریال پروژه شرکت مخابرات ایران در شهرستان آمل مورد بهره برداری قرار گرفت.


این مسئول با اشاره به اینکه از 67 میلیارد ریال، سه میلیارد تومان برای بروزرسانی بستر مخابرات در بخش لاریجان افتتاح می‌شود، افزود: 37 میلیارد ریال دیگر در آمل هزینه شده است.


سلطانی با بیان اینکه در دهه فجر امسال 7 سایت bts به ارزش 70 میلیارد ریال در آمل افتتاح و به بهره برداری می‌رسد، تاکیدکرد: در احداث سایت‌های مخابرات امکان تقویت شبکه برق منطقه مدنظر نیز وجود دارد.

 

وی در پایان با بیان اینکه تا پایان سال 97 کل شهر آمل به بروزترین سایت‌های 4.5 G کشور مجهز می‌شود، خاطرنشان کرد: برد سایت‌های bts افتتاح شده در مناطق شهری هزار متر دایره‌ای است.

 

انتهای پیام/

 


 

 

کد مطلب: MTY2NDIz
 

 
کیمیا سامانه