فرماندار ویژه آمل :

باید از تمامی امکانات و ظرفیت ها در جهت ترویج فرهنگ اسلامی بهره برد / آماده بودن بستر برای ترویج اسلام و فرهنگ انقلابی

تاریخ انتشار : پنجشنبه - ۰۸ / شهریور / ۱۳۹۷
Share/Save/Bookmark
آمل شهر دارالمومنین است که باید با اقدامات فرهنگی قرآن را به خانه ها برد
باید از تمامی امکانات و ظرفیت ها در جهت ترویج فرهنگ اسلامی بهره برد / آماده بودن بستر برای ترویج اسلام و فرهنگ انقلابی
 

به گزارش سفیر هراز، سیدجعفررسولی، فرماندار ویژه آمل در حاشیه افتتاح دکل bts همراه اول در شامحله در گفت و گو با اصحاب رسانه با بیان اینکه در ششمین روز از هفته دولت در مجموع 1 میلیارد و 720 میلیون تومان پروژه افتتاح شد، گفت: تمامی تلاش روسای ادارات باید براین باشد تا رفاه زندگی مردم افزایش یاید.


وی با اشاره به افتتاح 7 پروژه در ششمین روز از هفته دولت اظهار داشت: سایت های bts احداث شده در هفته دولت از جمله بروزترین سایت های کشور به شمار می روند.


این مسول با اشاره به اینکه آمل دارای جاذبه های گردشگری بسیاری است که با بهره بردن از انها می توان موجب رونق اقتصادی شد, خاطرنشان کرد: برخی دفاتر گردشگری در آمل از فعالیترین اژانس های کشور به شمار می روند.

معاون استاندار با اشاره به اینکه باید از تمامی امکانات و ظرفیت ها در جهت ترویج فرهنگ اسلامی بهره برد, خاطرنشان کرد: در ابتدای انقلاب امکانات فعلی موجود نبود و تنها هییت های مذهبی در این بخش فعال بودند اما امروز بستر آماده است.

رسولی با اشاره به اقدامات خوب سپاه و تبلیغات اسلامی در حوزه فرهنگ و اسلام از ابتدای انقلاب تاکنون عنوان کرد: فعالیت در بستر ترویج اسلام و فرهنگ و زندگی اسلامی افزایش یابد.


فرماندار ویژه امل در خاتمه افزود: آمل شهر دارالمومنین است که باید با اقدامات فرهنگی قرآن را به خانه ها برد.

 


 

 

کد مطلب: MTY2NDIy
 

 
کیمیا سامانه