نماینده مردم آمل در گفت‌وگو با سفیرهراز:

قفل ورزشگاه شهید چمران آمل باز شد/ اختصاص ۱۱ میلیارد تومان برای تکمیل ورزشگاه آمل

تاریخ انتشار : چهارشنبه - ۱۴ / شهریور / ۱۳۹۷
Share/Save/Bookmark
نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس با اشاره به اینکه حدود 11 میلیون تومان برای ورزشگاه شهید چمران آمل تامین اعتبار شد، گفت: آگهی پیمانکار در روزنامه‌ها منتشر و ورزشگاه اکنون در مرحله انتخاب پیمانکار قرار دارد که امیدواریم پیمانکاری قوی در این بخش انتخاب شود.
قفل ورزشگاه شهید چمران آمل باز شد/  اختصاص ۱۱ میلیارد تومان برای تکمیل ورزشگاه آمل
 

 عزت الله یوسفیان ملا در گفت‌وگو با خبرنگار سفیر هراز با اشاره به اینکه ورزشگاه شهید چمران آمل داستان‌های بسیار و عجیبی داشت، اظهارکرد: عده‌ای از افراد مدعی بودند که ملک برای آنها است و ساخت و ساز در ملک این اشخاص بوده که کسب رضایت از این افراد موجب زمان بر شدن این پروسه و در نهایت سال گذشته رضایت این افراد جلب شد.

 

وی با بیان اینکه سال گذشته رقمی‌را برای شروع پروژه در نظر گرفتیم، گفت: مسولان مربوطه اعلام کردند که اتمام این پروژه را برعهده می‌گیرند که رقم مورد نظر برای احداث ورزشگاه در پایین بازار و مجموعه ورزشی دیگری هزینه شد.

 

نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس با اشاره به اینکه حدود 10 میلیارد و 900 میلیون تومان برای ورزشگاه شهید چمران آمل تامین اعتبار شد، تاکیدکرد: آگهی پیمانکار در روزنامه‌ها منتشر و ورزشگاه آمل اکنون در مرحله انتخاب پیمانکار قرار دارد که امیدواریم پیمانکاری قوی در این بخش انتخاب شود.

 

این مسئول با بیان اینکه مدیرکل ورزش و جوانان استان مازندران به جد پیگیر احداث و تکمیل ورزشگاه آمل است، عنوان کرد: این پول آماده و تخصیص داده شد و بخش عمده پول هم تا پایان سال 97 به پیمانکار پرداخت می‌شود.

 

یوسفیان ادامه داد: اگر پیمانکار اراده ویژه‌ای در این مورد داشته باشد و تا دهه فجر این پروژه را به اتمام برساند هرچه سریع‌تر پول تزریق می‌شود.

 

وی در پایان با اشاره به اینکه پیمانکار، ورزشگاه آمل را به صورت کامل با پروژکتور، صندلی و هر آنچه که یک ورزشگاه نیاز دارد به مرحله بهره‌برداری می‌رساند، تاکیدکرد: اراده جدی برای اتمام ورزشگاه شهید چمران آمل تا پایان سال وجود دارد.

 

انتهای پیام/

 


 

 

کد مطلب: MTY2NDI5
 
 
کیمیا سامانه