قحط الرجال در آمل یا عدم اعتماد به جوانان!

تاریخ انتشار : جمعه - ۰۲ / شهریور / ۱۳۹۷
Share/Save/Bookmark
امروز می‌توان گفت که عدم اعتماد به نیروی جوان در آمل از حرف به عمل کشیده شد و این در حالی است که در آمل جوانانی حضور دارند که می‌توانند موجب رویکردی جدید و نوین در شهر شوند.
قحط الرجال در آمل یا عدم اعتماد به جوانان!
 

به گزارش خبرنگار سفیر هراز، از چندین هفته پیش بحث بازنشستگی مدیران و کارمندان دولتی  بازنشسته در بورس اخبار قرار داشت تا اینکه این مهم با امضای شورای نگهبان وارد مرحله جدیدی شد، مرحله‌ای که بسیاری از آن به‌عنوان فرصتی استثنایی برای کشور در جهت ورود جوانان به عرصه و اعتماد به نسلی که قرار است آینده کشور را بسازندريال یاد کردند.


در آمل نیز برخی مدیران بازنشسته از مدت‌ها پیش زمزمه بازنشستگی آنها و رفتن‌شان از کرسی ریاست مطرح شد که 2 بخشدار آمل نیز با امضای این طرح باید جای خود را به مدیران جدید می‌دادند، همه در انتظار اسامی جدید برای ریاست این سمت‌ها بودند اما در اتفاقی عجیب 2 معاون فرمانداری ویژه و بخشدار لاریجان آمل با حفظ سمت به‌عنوان بخشداران سه منطقه مرکزی، دابودشت و امام‌زاده عبدالله آمل منصوب شدند.


از انتصاب‌های انجام شده تنها و تنها می‌توان این برداشت را داشت که این افراد موقتا در آنجا فعالیت می‌کنند و پس از بازه زمانی کوتاه افراد جدید انتخاب می‌شوند اما سوال مهمی که در این بین مطرح می‌شود این است که از زمان پیشنهاد طرح بازنشستگی مدیران از مجلس به شورای نگهبان وقت به اندازه کافی بود تا جایگزین این افراد مشخص و با آنها صحبت شود و آیا در آمل مدیران جوان موفق که لایق مدیریت در شهر باشند وجود ندارد؟ اینکه سه مدیر دولتی در 6 منصب فعالیت کنند توجیه قابل قبولی برای آن نمی‌توان پیدا کرد.


امروز به عینه می‌توان گفت که عدم اعتماد به نیروی جوان در آمل از حرف به عمل کشیده شد و این در حالی است که در آمل جوانانی وجود دارند که می‌توانند موجب رویکردی جدید و نوین در شهر شوند.

در 40 سال اخير هر زمان بالاخص در لحظات حساس همانند هشت سال دفاع هرکجا که طبق فرموده مقام معظم رهبری به جوانان اعتماد شد شاهد اتفاقات خوبی در آن بخش بودیم و امروز نیز با اعتماد به جوانان در آمل می‌توان از مقطع حساس فعلی به خوبی عبور کرد.

 


 

 

کد مطلب: MTY2NDEx
 
 
کیمیا سامانه