شهردار امام‌زاده عبدالله خبر داد:

افزایش 5 میلیارد تومانی بودجه امام‌زاده عبدالله / افتتاح 3 پروژه شهری در هفته دولت با اعتباری بالغ بر 4 میلیارد ریال

تاریخ انتشار : سه شنبه - ۰۶ / شهریور / ۱۳۹۷
Share/Save/Bookmark
شهردار امام زاده عبدالله گفت: چهار پروژه عمرانی در این شهر همانند تعریض معابر، آسفالت خیابان و کوچه با اعتبار 4 میلیارد ریالی به بهره‌برداری رسید.
افزایش 5 میلیارد تومانی بودجه امام‌زاده عبدالله / افتتاح 3 پروژه شهری در هفته دولت با اعتباری بالغ بر 4 میلیارد ریال
 

به گزارش خبرنگار سفیر هراز، جواد صلواتی در آئین افتتاح پروژه‌های عمرانی شهرداری امام‌زاده عبدالله که به مناسبت هفته دولت برگزار شد، با بیان اینکه تلاش‌ها در راستای رفاه مردم است، گفت: 4 پروژه عمرانی در این شهر همانند تعریض معابر، آسفالت خیابان و کوچه با اعتبار 4 میلیارد ریالی به بهره‌برداری رسید.


وی با اشاره به ارتقا شهرداری امام‌زاده عبدالله از رتبه یک به رتبه چهار، تاکید کرد: بودجه شهرداری امام‌زاده عبدالله 30 میلیارد ریال بود که با همت و تلاش کارکنان شهرداری توانستیم این مبلغ را به بیش از 80 میلیارد ریال افزایش دهیم.


شهردار امام‌زاده عبدالله با بیان اینکه 71 درصد از بودجه شهرداری امام‌زاده عبدالله در مسیر عمران و آبادی و 29 درصد بودجه در مسائل جاری هزینه می‌شود، ادامه داد: تمام تلاش‌ها بر این است که از هزینه‌های جاری بکاهیم و صرف عمران و آبادانی امام‌زاده عبدالله کنیم.


این مسئول خواستار کمک از تمام مسولان شهری و نهادها در جهت زیباتر ساختن آستان امام‌زاده عبدالله شد و عنوان کرد: این شهر به گونه‌ای امام رضای مازندران است و باید نگاه‌ها به این سمت باشد تا امام‌زاده عبدالله شهری مذهبی، توریستی و گردشگری شود.

 

صلواتی در ادامه عنوان کرد: امام‌زاده عبدالله شهری تازه تاسیس است و نگاه ویژه مسولان و نماینده مردم آمل و لاریجان را می‌طلبد.


وی با بیان اینکه با کمک بنیاد مسکن بیش از 700 مسکن در امام‌زاده عبدالله مقاوم سازی شد، گفت: یک‌صد و 10 میلیارد ریال تسهیلات در جهت نوسازی و مقاوم سازی منازل مسکونی امام زاده عبدالله ارائه شد.

 

شهردار امام‌زاده عبدالله تاکید کرد: تلاش در شهرداری بر این است که کیفیت زندگی شهری در امام‌زاده عبدالله تغییر و افزایش یابد.


صلواتی با اشاره به اتمام ساخت ساختمان شهرداری امام‌زاده عبدالله عنوان کرد: 2 میدان مهم در امام‌زاده عبدالله ساخته شد و ساخت یک میدان دیگر در دست اقدام است.

وی با بیان اینکه به دنبال این هستیم تا از لحاظ شهرسازی شهری صحیح و درست بسازیم، افزود: منطقه آلشرود از جمله موهبت‌های الهی در منطقه است و می‌تواند پایلوت گردشگری قرار گیرد که نگاه ویژه مسولان را می‌طلبد.


شهردار امام‌زاده عبدالله در پایان خاطرنشان کرد: از جمله اقدامات مهم می‌توان به ساخت پدهوایی برای بیمارستان امام خمینی اشاره کرد که با توجه به موقعیت این بیمارستان نیاز به احداث آن وجود داشت.

انتهای پیام/

 


 

 

کد مطلب: MTY2NDE2
 

 
کیمیا سامانه