بخشدار امام‌زاده عبدالله:

نوسازی و مقاوم سازی ۶۰ درصد منازل امام‌زاده عبدالله آمل/ نبود اعتبار دلیل عدم پیشرفت فیزیکی و توسعه حرم امام‌زاده عبدالله

تاریخ انتشار : دوشنبه - ۲۹ / مرداد / ۱۳۹۷
Share/Save/Bookmark
بخشدار امام‌زاده به دریافت 2 هزار و 150 خانوار این منطقه از وام نوسازی و مقاوم سازی روستایی بنیاد مسکن اشاره کرد و گفت: بیش از 60 درصد منازل امام‌زاده عبدالله در چندسال اخیر نوسازی و مقاوم سازی شدند.
نوسازی و مقاوم سازی ۶۰ درصد منازل  امام‌زاده عبدالله آمل/ نبود اعتبار دلیل عدم پیشرفت فیزیکی و توسعه حرم امام‌زاده عبدالله
 

به گزارش خبرنگار سفیر هراز، یحیی عسگری‌پور در جلسه تجلیل از اصحاب رسانه با بیان اینکه 22 درصد مساحت و 4 درصد جمعیت شهرستان آمل مربوط به شهر امام‌زاده عبدالله است، گفت: پروژه سد هراز هیچ‌گاه متوقف نشد و شاید در بازه زمانی به دلیل مشکلات اعتبار دچار کندی سرعت ساخت شد اما هیچگاه متوقف نشد.


وی با اشاره به اینکه 7 پروژه با اعتبار 61 میلیارد ریال در هفته دولت در امامزاده عبدالله افتتاح می‌شود، اظهار کرد: اکثر پروژه‌های مهم در حوزه راهسازی و توسعه و تقویت زیرساخت‌های برق است.


بخشدار امام‌زاده عبدالله به دریافت 2 هزار و 150 خانوار این منطقه از وام نوسازی و مقاوم سازی روستایی بنیاد مسکن اشاره کرد و افزود: بیش از 60 درصد منازل امام‌زاده عبدالله در چندسال اخیر نوسازی و مقاوم سازی شدند.


این مسئول با بیان اینکه تمامی روستاهای حاشیه جلگه امام‌زاده عبدالله دارای گاز است، خاطرنشان کرد: برخی روستاها صعب العبور هستند که نقشه لوله کشی گاز آنها شروع و پیمانکار مربوطه در حال انتخاب است.


عسگری‌پور با اشاره به رشد 60 درصدی بیمه محصولات کشاورزی در امام‌زاده عبدالله عنوان کرد: ساخت و ساز غیرمجاز در امام‌زاده عبدالله در چند سال اخیر به حداقل رسید.


وی با بیان اینکه با تسهیلات بانکی به دنبال پیشرفت ساخت و ساز هرچه سریع‌تر آستانه امام‌زاده عبدالله هستیم، ادامه داد: بیش از یک دهه است که آستانه مبارک امام‌زاده عبدالله به این وضعیت درآمده که نیاز به توجه ویژه مسولان کشوری دارد.

 

بخشدار امام‌زاده عبدالله در پایان خاطرنشان کرد : محل نذورات آستانه امام‌زاده عبدالله پاسخگوی نیازهای مالی ساخت وساز نیست و نبود اعتبار دلیل عدم پیشرفت فیزیکی و توسعه حرم است.

 


 

 

کد مطلب: MTY2NDAx
 
 
کیمیا سامانه