رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان آمل:

60 درصد فضای ورزشی آمل مرتبط با فوتسال است اما خروجی مناسبی ندارد / سرانه ورزشی شهرستان آمل به ازای هر نفر 18 سانتی متر است

تاریخ انتشار : دوشنبه - ۲۹ / مرداد / ۱۳۹۷
Share/Save/Bookmark
رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان آمل با بیان اینکه 60 درصد فضای ورزشی آمل مرتبط با فوتسال است، گفت: رشته فوتسال آمل در لیگ برتر، لیگ یک و مابقی جایگاهی ندارد که یعنی خروجی مناسبی نداشته و ساخت و ساز ورزشی در آمل باید به سمت دیگر رشته‌های ورزشی برود.
60 درصد فضای ورزشی آمل مرتبط با فوتسال است اما خروجی مناسبی ندارد /  سرانه ورزشی شهرستان آمل به ازای هر نفر 18 سانتی متر است
 

به گزارش خبرنگار سفیر هراز، اسماعیل پهلوان در حاشیه تجلیل از اصحاب رسانه در گفت‌وگو با خبرنگاران با بیان اینکه دستگاه‌های مختلف درباره جوانان دارای شرح وظایف مختلفی هستند, اظهار کرد: ورزش و جوانان به‌عنوان دبیر شورای ورزش و جوانان پیگیر مصوبات است.


وی با اشاره به اینکه پیگیری حوزه ورزشی جوانان به اداره ورزش و جوانان مرتبط است، عنوان کرد: سایر حوزه‌های مربوط به جوانان مرتبط با مابقی دستگاه‌ها است که باید به جد پیگیر باشند.

 

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان آمل با بیان اینکه باید به جوانان در جلسات اعتماد کرد و به آنها اجازه صحبت داد که همین جوان مسول آینده شهر است، گفت: سرانه ورزشی شهرستان آمل به ازای هر نفر 18 سانتی متر است که کم تر از 5 سانتی متر تحت نظر ورزش و جوانان است.


پهلوان با بیان اینکه 60 درصد فضای ورزشی آمل مرتبط با فوتسال است, تصریح کرد: رشته فوتسال آمل در لیگ برتر، لیگ یک و مابقی جایگاهی ندارد که یعنی خروجی مناسبی نداشته و ساخت و ساز ورزشی در آمل باید به سمت دیگر رشته‌های ورزشی برود.


وی ادامه داد  25 درصد سرانه ورزشی در آمل مربوط به والیبال است که خروجی آن کشف استعدادهای بسیاری در آمل بوده است.


رییس اداره ورزش و جوانان با بیان اینکه عزل و نصب مدیران هییت‌های ورزشی در آمل با نظر رییس استانی آن هییت است، یادآور شد: ورزش و جوانان تنها پیشنهاد دهنده است و تغییر رییس هییت ورزشی با نظر رییس هییت استان ورزش مربوطه است.


پهلوان در پایان خاطرنشان کرد: اصحاب رسانه می‌توانند با پیگیری‌های خود موجب تکمیل هرچه سریع‌تر ورزشگاه آمل، خانه کوهنوردی و دیگر پروژه‌های نیمه تمام ورزشی شهر شوند.

 


 

 

کد مطلب: MTY2Mzk3
 
 
کیمیا سامانه