فرمانده سپاه شهرستان آمل:

حفظ دستاوردهای انقلاب مهم‌ترین وظیفه سپاه پاسداران است/ کاهش سرقت در آمل با گشت‌های محله محور بسیج/ ورود بسیج به مسائل اقتصادی و برخورد جدی با احتکار کنندگان

تاریخ انتشار : دوشنبه - ۲۹ / مرداد / ۱۳۹۷
Share/Save/Bookmark
فرمانده سپاه شهرستان آمل با عنوان اینکه هر کجا که دستاوردهای انقلاب اسلامی به خطر بیفتد سپاه ورود می‌کند،گفت: بسیج در مسائل اقتصادی و مشکلات اخیر ورود پیدا کرده و در احتکار با اختلالگران برخورد می‌کند.
حفظ دستاوردهای انقلاب مهم‌ترین وظیفه سپاه پاسداران است/ کاهش سرقت در آمل با گشت‌های محله محور بسیج/ ورود بسیج به مسائل اقتصادی و برخورد جدی با احتکار کنندگان
 

به گزارش خبرنگار سفیر هراز، سرهنگ بهروز عیسی‌زاد در مراسم تجلیل از اصحاب رسانه شهرستان آمل با بیان اینکه رسالت خبرنگار آگاهی بخشی به جامعه است، گفت: امروزه رسانه یک ظرفیت است که در جهت ترویج انقلاب می‌توان از آن استفاده کرد.

 

وی با اشاره به اینکه رسانه‌ها در آرامش‌بحشی به جامعه نقش مهمی دارند، ادامه داد: رسانه‌های معاند در تلاش هستند تا آرامش را در جامعه از بین ببرندکه نقش رسانه‌های انقلابی در این بین دارای اهمیت است.

 

فرمانده سپاه شهرستان آمل با بیان اینکه وجود بسیج رسانه موجب ارتباط تنگاتنگ با اصحاب رسانه می‌شود، افزود: از مهم‌ترین وظایف سپاه حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی است.

 

این مسئول با عنوان اینکه هر کجا که دستاوردهای انقلاب اسلامی به خطر بیفتد سپاه ورود می‌کند، اظهار کرد: بسیج در مسائل اقتصادی و مشکلات اخیر ورود پیدا کرده و در احتکار با اختلالگران برخورد می‌کند.

 

سرهنگ عیسی‌زاده امنیت را داشته مهمی دانست و تاکید کرد: گشت‌های محله محور 3 ماه است که در آمل شروع به کار کرده و نیروهای بسیج شبانه‌روزی در جهت امنیت بیشتر محلات گشت می‌زنند که موجب کاهش آمار سرقت شده است.

 

وی با بیان اینکه گروه‌های جهادی در جهت محرومیت‌زدایی فعال هستند، گفت: ساخت منازل محروم، پاکسازی پارک‌ها و روستاها از دیگر فعالیت‌های این گروه‌ها است.

 

فرمانده سپاه آمل ادامه داد: جهت عملیاتی شدن این بحث قرارگاه محرومیت‌زدایی در سپاه فعال شد تا تقسیم کار و تسریع در امور انجام شود.

 

سرهنگ عیسی‌زاده با بیان اینکه نقش مساجد در جامعه باید پررنگ‌تر باشد، افزود: مسجد مکانی برای همدلی بیشتر مردم باید باشد.

 

وی با اشاره به اینکه بسیج همگام با کشاورزان شروع به کار کرده است، یادآور شد: پنج محصول اساسی کشور در جهت تامین امنیت غذایی خریداری می‌شود.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان آمل با بیان اینکه سپاه در زمینه کاهش آسیب‌های اجتماعی ورود کرده است، تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب تاکید ویژه‌ای بر طرح کرامت داشتند و در جهت رسیدگی به نقاط آسیب پذیر نگاه ویژه‌ای دارند.

 

عیسی‌زاده در پایان  با اشاره به اینکه سپاه در زمینه اقتصاد مقاومتی کلاس‌های مختلفی برگزار کرد، گفت: سال گذشته 58 نفر وام خوداشتغالی دریافت کردند.

 

انتهای پیام/

 


 

 

کد مطلب: MTY2Mzk2
 
 
کیمیا سامانه