سرپرست تیم ملی بسکتبال با ویلچر ایران:

آمل گزینه میزبانی اردوی تیم‌های ملی معلولان و جانبازان

تاریخ انتشار : یکشنبه - ۱۴ / مرداد / ۱۳۹۷
Share/Save/Bookmark
سرپرست تیم ملی بسکتبال با ویلچر ایران با تاکید بر اینکه آمل این پتانسیل را دارد تا پایتخت اردوهای تیم‌های معلولین و جانبازان کشور باشد، گفت: باید درباره شغل قهرمانان معلول چاره‌ای اندیشید تا آنها بدون دغدغه ورزش قهرمانی خود را ادامه دهند.
آمل گزینه میزبانی اردوی تیم‌های ملی معلولان و جانبازان
 

سرپرست تیم ملی بسکتبال با ویلچر ایران در گفت و گو با خبرنگار سفیر هراز با بیان اینکه شهرستان آمل از لحاظ امکانات و سخت افزاری آمادگی میزبانی از اردوهای تیم ملی را دارد، اظهار کرد: صحبت‌هایی با دبیر فدراسیون جانبازان و معلولان مبنی بر امکانات سخت افزاری آمل اعم از هتل، استخر و محل تمرین ارائه شد تا آمل میزبان اردوهای تیم‌های ملی بسکتبال معلولان و حانبازان باشد.

 

وی با اشاره به اینکه مدتی پیش آمل میزبان اردوی تیم ملی بود، گفت: در صورت این امر شاهد پیشرفت چشم‌گیری در عرصه ورزش معلولان و جانبازان در آمل هستیم.

 

 عباس واحدی، با تاکید بر اینکه آمل این پتانسیل را دارد تا پایتخت اردوهای تیم‌های معلولان و جانبازان کشور باشد، تصریح کرد: باید درباره شغل قهرمانان معلول چاره‌ای اندیشید تا آنها بدون دغدغه ورزش قهرمانی خود را ادامه دهند.

 

سرپرست تیم ملی بسکتبال با ویلچر ایران در پایان خاطرنشان کرد: حضور مدیران ورزشی در آمل مایه امید است تا با پیگیری، مشکلات ورزشکاران در این شهرستان هرچه سریع‌تر برطرف شود.

 

 


 

 

کد مطلب: MTY2Mzgy
 

 
کیمیا سامانه