مدیرکل شرکت ملی پست مازندران خبر داد:

جابه جایی ماهانه ۲ میلیون مرسوله پستی در مازندران/ اشتغال‌زایی ۵۰۰ متخصص در استان با اجرای طرح سیماک

تاریخ انتشار : چهارشنبه - ۰۳ / مرداد / ۱۳۹۷
Share/Save/Bookmark
مدیرکل شرکت ملی پست مازندران با بیان اینکه جزو 3 استان برتر کشور در ارزیابی در عملکرد سیماک و طرح یکپارچه مدیریت املاک کشور به شمار می رویم، گفت: اگر پروژه سیماک اجرایی شود 500 نیروی متخصص در امور عمران و معماری جذب دفاتر ارتباطی می‌شوند.
جابه جایی ماهانه ۲ میلیون مرسوله پستی در مازندران/ اشتغال‌زایی ۵۰۰ متخصص در استان با اجرای طرح سیماک
 

اسماعیل بوداغی در گفت‌وگو با خبرنگار سفیر هراز  با بیان اینکه در گذشته مرسولات پستی که جابجا می کردیم همانند نامه و مابقی بود، اظهار کرد: در حال حاضر اساس‌نامه عوض شد و تغییرات اساسی همانند تغییر از شرکت پست به شرکت ملی پست رخ داد که در این حالت به‌عنوان نماینده دولت در سطح جامعه به همراه چند بخش خصوصی فعالیت می‌کنیم.


وی با اشاره به اینکه با تغییر اساس‌نامه ماموریت‌های شرکت ملی پست، الکترونیک، پست الکترونیک و مالی نیز شد، تصریح کرد: با این تغییرات از یک وجهی خارج و چندوجهی شدیم.


مدیرکل شرکت ملی پست مازندران با بیان اینکه کلیه مرسولاتی که خارج و وارد استان می‌شود در حوزه وظایف شرکت ملی پست است، افزود: 2 میلیون مرسوله پستی به صورت ماهانه در استان مازندران جابجا می‌شود.


این مسئول با اشاره به اهمیت اجرای سیماک در مازندران عنوان کرد: سامانه یکپارچه مدیریت املاک کشور به دنبال تحقق دولت الکترونیک در بخش ملک است و تمامی امور مربوط به ملک در این سامانه ساماندهی می‌شوند.


بوداغی اجرای سیماک را مصوبه دولت عنوان کرد و گفت: این طرح جزو مصوبات اقتصاد مقاومتی قرار گرفت و طرحی فراملی و فراقوه‌ای است که هر سه قوه موظف به اجرای این طرح هستند.


وی با اشاره به طرح جی‌نف تاکید کرد: در گذشته افراد به‌واسطه کدپستی شناسایی می‌شدند اما امروزه تمامی منازل دارای طول و عرض جغرافیایی هستند.


مدیرکل شرکت ملی پست مازندران با بیان اینکه شرکت ملی پست با مردم رابطه مستقیم دارد، اظهار کرد: کسب رضایت مردم بزرگترین دغدغه شرکت ملی پست است که در این صورت مشتریان به پست اعتماد می‌کنند.


این مسئول با اشاره به اینکه کیفیت، امنیت، نظم و قیمت سرلوحه عملکرد شرکت ملی پست است، ادامه داد: در حال حاضر شرکت ملی پست در مازندران 550 نیرو دارد که مستقیم با شرکت در ارتباط هستند و در نهایت باید گفت که به صورت مستقیم و غیرمستقیم حدود 2 هزار نفر در مازندران با شرکت ملی پست در حال همکاری هستند.


بوداغی با بیان اینکه جزو سه استان برتر کشور در ارزیابی عملکرد سیماک و طرح یکپارچه مدیریت املاک کشور به شمار می‌رویم، تاکیدکرد: اگر پروژه سیماک اجرایی شود، مشکلاتی مثل زمین خواری، سرگردانی و بی‌اعتمادی مردم و تبعیض به دلیل اینکه همه چیز الکترونیکی اجرا می‌شود وجود ندارد.


وی در پایان با اشاره به اینکه این طرح موجب اشتغال‌زایی می‌شود، خاطرنشان کرد: با اجرای این طرح 500 نیروی متخصص در امور عمران و معماری جذب دفاتر ارتباطی می‌شوند.

 


 

 

کد مطلب: MTY2Mzcw
 
 
کیمیا سامانه