مسول دفتر آستان قدس رضوی در آمل:

توزیع ۷۵۰ سبد کالا به نیازمندان از سوی دفتر آستان قدس رضوی در آمل/شرکت ۲۷۷ خادم یار آملی در کلاس خادمی حرم امام هشتم

تاریخ انتشار : چهارشنبه - ۲۷ / تیر / ۱۳۹۷
Share/Save/Bookmark
مسول دفتر آستان قدس رضوی در آمل با اشاره به اینکه ترویج و توسعه سبک زندگی رضوی، ایجاد شادی و نشاط در جامعه، کمک به محرومین و ترویج وقف از جمله برنامه‌های در دستور اقدام است، گفت: 277نفر کلاس‌های خادم یاری را در آمل سپری کردند.
توزیع ۷۵۰ سبد کالا به نیازمندان از سوی دفتر آستان قدس رضوی در آمل/شرکت ۲۷۷ خادم یار آملی در کلاس خادمی حرم امام هشتم
 

به گزارش سفیر هراز،احمد کوهستانی در نشست خبری که به مناسبت دهه کرامت در ساختمان بصیرت امام‌زاده ابراهیم(ع) آمل برگزار شد با بیان اینک این دفتر مدت یک سال و 6 ماه فعالیت خود را در آمل آغاز کرده است، گفت: در گذشته افراد برای خادم یاری باید سال‌ها صبر می‌کردند اما امروز با ثبت نام در سایت و حضور در کلاس‌ها پس از تاییدیه می‌توان از فضایل این امام بهره‌مند شد.


وی با اشاره به اینکه ترویج و توسعه سبک زندگی رضوی، ایجاد شادی و نشاط در جامعه، کمک به محرومین و ترویج وقف از جمله برنامه‌های در دستور اقدام است، اظهار کرد: 277نفر کلاس‌های خادم یاری را در آمل سپری کردند.


مسول دفتر آستان قدس رضوی در آمل با بیان اینکه از چندین شهر حومه برای کلاس‌های خادم یاری به آمل مراجعه می‌کنند، ادامه داد: برای 72 نفر پرونده تکمیل و به‌عنوان خادم یار پذیرفته شدند.


کوهستانی با اشاره به اینکه در یک سال اخیر یک هزار و 50 نفر زائر اولی‌ها را به مشهد اعزام کردیم، خاطرنشان کرد: با مساعدت آستانه قدس رضوی، خیرین و موسسه‌های خیریه، 750 سبد کالا بین نیازمندان توزیع و در ساخت یک باب منزل مسکونی و یک حمام مشارکت شد.


وی با بیان اینکه به دنبال زمینی بزرگ از هزارسنگر تا روستای قلعه‌کش برای احداث زائرسرای امام رضا در این منطقه هستیم، تصریح کرد: این زائرسرا برای مسافرانی است که از جاده هراز وارد منطقه می‌شوند.


مسول دفتر آستان قدس رضوی در آمل با اشاره به برگزاری برنامه 8 شب 8 مسجد و اجرای برنامه‌های ویژه میلاد امام هشتم، تاکید کرد: با 12 نانوا در مناطقی صحبت شد تا نان صلواتی به مردم ارائه دهند.


این مسول با بیان اینکه به دنبال شناسایی مددجویان در مناطق مختلف آمل هستیم، افزود: نیازهای مددجویان شناسایی و به دنبال ساماندهی خدمات هستیم.


کوهستانی عنوان کرد: در صورت شناسایی محله به محله مددجویان و ساماندهی خدمات خیرین به این مددجویان می‌توان به این فکر کرد که روزی آمل شهر بدون فقیر شود اما ممکن است زمان ببرد.


وی با اشاره به برنامه‌های دهه کرامت عنوان کرد: اطعام دهی به 150نفر از بچه‌های ایتام، اعزام 3 اتوبوس به مشهد مقدس، ارائه 110 سبدکالا و اهدا 4 جهیزیه عروس از اهم برنامه‌ها است.


مسول دفتر آستان قدس رضوی در آمل با اشاره به ورود پرچم مبارک حضرت امام رضا(ع) به آمل گفت: 30 تیر ماه این پرچم مبارک به همراه هییت 5 نفره وارد آمل می‌شود که می‌توان به مدت یک روز از این فضای معنوی استفاده کرد.

 


 

 

کد مطلب: MTY2MzY0
 

 
کیمیا سامانه