معاون ورزش و جوانان استان مازندران:

پیشرفت ۷۰ درصدی پروژه‌های نیمه کاره ورزشی آمل/ ۳۷ میلیار ریال برای اتمام این ۶ پروژه نیاز است

تاریخ انتشار : یکشنبه - ۲۴ / تیر / ۱۳۹۷
Share/Save/Bookmark
معاون توسعه منابع و سرمایه‌های انسانی ورزش و جوانان مازندران با اشاره به اینکه 6 پروژه نیمه کاره در شهرستان آمل وجود دارد، گفت: میانگین پیشرفت فیزیکی پروژه‌های سطح شهر آمل حدود 70 درصد است.
پیشرفت ۷۰ درصدی پروژه‌های نیمه کاره ورزشی آمل/ ۳۷ میلیار ریال برای اتمام این ۶ پروژه نیاز است
 

اسماعیل محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار سفیر هراز با اشاره به وجود 85 پروژه نیمه کاره در استان مازندران اظهار کرد: میانگین پیشرفت فیزیکی پروژه‌ها 61 درصد است.


وی با بیان اینکه تا به حال برای پروژه‌های استان مبلغ یک هزار میلیارد ریال هزینه شده است، گفت: برای تکمیل پروژه‌های نیمه کاره استان مازندران مبلغ یک هزار و هشتصد میلیارد ریال نیاز است.


معاون توسعه منابع و سرمایه‌های انسانی ورزش و جوانان مازندران با اشاره به اینکه 6 پروژه نیمه کاره در شهرستان آمل وجود دارد، خاطرنشان کرد: میانگین پیشرفت فیزیکی پروژه‌های سطح شهر آمل حدود 70 درصد است.


این مسئول با بیان اینکه برای پروژ‌های ورزشی شهرستان آمل تا به حال 83 میلیارد ریال هزینه شده است، افزود: اعتبار مورد نیاز برای اتمام پروژه‌های نیمه کاره آمل یک‌صد و 37 میلیارد ریال است.


محمدی به پیشرفت فیزیکی 55 درصدی سالن صخره نوردی آمل اشاره کرد و گفت: این پروژه از جمله پروژه‌های در اولویت‌ و مهم به شمار می‌رود.


وی با بیان اینکه ورزشگاه آمل از پروژه‌های ملی است و تامین اعتبار آن به صورت ملی انجام می‌شود، ادامه داد: پروژه نیمه تمام ورزشگاه شهید چمران آمل با بودجه ملی توسط شرکت تجهیز, توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور انجام می‌شود.


معاون ورزش و جوانان استان مازندران با اشاره به اینکه اجرا و اتمام ورزشگاه آمل از کنترل ورزش و جوانان مازندران خارج است و پیمانکار دارد، تصریح کرد: در صورت تخصیص بودجه، توان اتمام ورزشگاه آمل تا پایان سال 97 وجود دارد.


این مسئول در ادامه افزود: سالن ورزشی هارون کلا 97 درصد پیشرفت فیزیکی داشته و با بودجه‌ای کم بزودی به اتمام می‌رسد.


محمدی با اشاره به پیشرفت فیزیکی 75 درصدی سالن تخصصی آمل، اظهار کرد: این پروژه نیز از جمله پروژه‌های در اولویت آمل است.


وی در پایان با بیان اینکه 60 میلیارد تومان در اشتغال فراگیر در حوزه ورزشی مصوب شد، خاطرنشان کرد: در حوزه اشتغال روستایی حدود 32 میلیارد تومان در کارگروه تصویب شد.

 


 

 

کد مطلب: MTY2MzUz
 

 
کیمیا سامانه