رییس اداره محیط زیست آمل:

خطر آتش سوزی جنگل‌ها و مراتع آمل به دلیل افزایش دما/ مردم پس از روشن کردن آتش آن را کامل خاموش کنند

تاریخ انتشار : یکشنبه - ۲۴ / تیر / ۱۳۹۷
Share/Save/Bookmark
رییس اداره محیط زیست آمل گفت: به دلیل شرایط اقلیمی و افزایش بی‌سابقه دما احتمال آتش‌سوزی در جنگل‌ها و مراتع آمل وجود دارد و این را به‌عنوان هشدار باید در نظر گرفت.
خطر آتش سوزی جنگل‌ها و مراتع آمل به دلیل افزایش دما/ مردم پس از روشن کردن آتش آن را کامل خاموش کنند
 

بهمن صادق نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار سفیر هراز، ضمن درخواست از مردم برای رعایت حفظ محیط زیست و دور نینداختن پلاستیک در طبیعت اظهار کرد: از مردمی که به لاریجان، دماوند و مکان‌های سبز سفر می‌کنند تقاضا داریم که پس از روشن کردن آتش آن را خاموش کنند.


وی در ادامه افزود: به دلیل شرایط اقلیمی و افزایش بی‌سابقه دما احتمال آتش‌سوزی در جنگل‌ها و مراتع آمل وجود دارد و این را به‌عنوان هشدار باید در نظر گرفت.

 

رییس اداره محیط زیست آمل با بیان اینکه دستگاه قضایی لاریجان به جد به دنبال برخورد با متخلفانی است که موجب آلودگی رودخانه هراز می‌شوند، گفت: در نظر داریم تا در هر بازه زمانی از واحدهای پذیرایی محور هراز بازدید و بازه زمانی را برای آنها  جهت رفع مشکلات‌شان مشخص کنیم که تا به حال برای 5 واحد پذیرایی زمان برای تغییر مشخص شد.


صادق نژاد با اشاره به شکار غیرمجاز کل و بز و کشف یک قبضه سلاح غیرمجاز شکاری و همچنین شکار غیرمجاز یک راس قوچ وحشی در منطقه نشل عنوان کرد: در این مورد فردی دستگیر شد که شنبه آینده پرونده تکمیل و مابقی مراحل اجرا می‌شود.

 


 

 

کد مطلب: MTY2MzU2
 
 
کیمیا سامانه