مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی آمل:

تجهیزات آتش‌نشانی آمل نیاز به نوسازی دارد/ حریق فضای سبز و مزارع بیشترین آمار تماس به آتش‌نشانی در ماه اخیر

تاریخ انتشار : شنبه - ۲۳ / تیر / ۱۳۹۷
Share/Save/Bookmark
مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات شهرداری آمل گفت: تیر ماه امسال آتش‌سوزی فضای سبز به 27 مورد رسید که با افزایش چندین برابری حریق در این بخش مواجه بودیم.
تجهیزات آتش‌نشانی آمل نیاز به نوسازی دارد/ حریق فضای سبز و مزارع بیشترین آمار تماس به آتش‌نشانی در ماه اخیر
 

حسین نذیری در گفت‌وگو با خبرنگار سفیر هراز با بیان اینکه نیاز است تا دستگاه‌ها و تجهیزات آتش‌نشانی آمل نوسازی شوند، اظهار کرد: تمامی دستگاه‌ها سالم هستند و به خوبی کار می‌کنند اما با گذشت زمان و استفاده مداوم از دستگاه‌ها نیاز به نوسازی آنها وجود دارد.


وی با اشاره به اینکه در تیر ماه امسال آتش‌نشانان آمل 145 ماموریت انجام دادند، تصریح کرد: 27 مورد از 145 ماموریت با بیشترین آمار تماس مربوط به آتش سوزی فضای سبز و مزارع در این ماه بود.


این مسول با بیان اینکه از 145 مورد عملیات، میزان 74 مورد آتش سوزی بوده است، ادامه داد: 71 مورد از این آمار مرتبط با امداد و نجات است.


مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات شهرداری آمل با اشاره به اینکه 114 مورد عملیات در تیرماه در محدوده شهری انجام شد، گفت: 17 مورد از این ماموریت‌ها در خارج از محدوده شهری و 14 مورد نیز در روستاها رخ داده است.


نذیری با بیان اینکه در خرداد ماه تنها 7 مورد آتش‌سوزی فضای سبز گزارش شد، ادامه داد: تیر ماه امسال آتش‌سوزی فضای سبز به 27 مورد رسید که با افزایش چندین برابری حریق در این بخش مواجه بودیم.


وی در پایان با بیان اینکه سازمان آتش‌نشانی و خدمات شهرداری آمل نزدیک به 28 ماشین امداد و آتش‌نشانی و اداری دارد، خاطرنشان کرد: 22 ماشین امداد و نجات و اطفای حریق در آمل وجود دارد.

 

 


 

 

کد مطلب: MTY2MzU0
 

 
کیمیا سامانه