رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان آمل:

100 هزار نفر از جمعیت آمل جوان هستند/ تشکیل مجمع نخبگان جوان آمل در آینده نزدیک

تاریخ انتشار : سه شنبه - ۲۲ / خرداد / ۱۳۹۷
Share/Save/Bookmark
رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان آمل با اشاره به اهمیت تشکیل مجمع نخبگان در شهرستان آمل گفت: به جرات می توان گفت که تعداد نخبه های جوان در شهرستان آمل شناسایی نشده که این شناسایی نخبگان جوان در آمل از اهم اقدامات باید باشد.
100 هزار نفر از جمعیت آمل جوان هستند/ تشکیل مجمع نخبگان جوان آمل در آینده نزدیک
 

به گزارش سفیر هراز،اسماعیل پهلوان، رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان آمل در جلسه شورای جوانان ادارات شهرستان آمل با بیان اینکه ادارات و دستگاه های شهرستان آمل مشاور جوان برای خود تعیین کنند، گفت: باید از ظرفیت و پتانسیل های جوانان در شهرستان آمل استفاده شود.


وی با اشاره به اهمیت تشکیل مجمع نخبگان در شهرستان آمل گفت: به جرات می توان گفت که تعداد نخبه های جوان در شهرستان آمل شناسایی نشده که این شناسایی نخبگان جوان در آمل از اهم اقدامات باید باشد.


این مسول با بیان اینکه وجود خانه جوان و فعالیت آن برای جوانان در این شهرستان مثمرثمر واقع خواهد شد، ادامه داد: با احداثی مکانی به نام خانه جوان می توان اقدامات مرتبط با جوانان سریع تر شکل گیری و اجرایی شود و این مجمع در اینده بانی حوزه جوانان خواهند بود.


رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان آمل با تاکید بر اینکه 100 هزار نفر از جمعیت آمل جوانان هستند، افزود: بعضی از دستگاه ها در آمل تا به حال برنامه ریزی مدون و مشخصی برای اوقات فراغت جوانان در آمل انجام نداده اند.


وی در خاتمه تاکید کرد: در کشورهای پیشرفته دنیا به ازای هر 100 نفر یک سازمان مردم نهاد وجود دارد و در کشور باید به ازای هر 5 هزار نفر یک سازمان مردم نهاد فعالیت کند اما این در صورتی است که تنها 3 سازمان مردم نهاد در آمل در حال حاضر فعال هستند.

 


 

 

کد مطلب: MTY2MzA3
 

 
کیمیا سامانه