فرمانده ناحیه مقاومت شهرستان آمل:

راهپیمایی‌های مردم در لحظات حساس توطئه های دشمنان را خنثی می کند/ روزهای قدس و ۲۲ بهمن نماد همدلی و همبستگی مردم ایران است

تاریخ انتشار : شنبه - ۱۲ / خرداد / ۱۳۹۷
Share/Save/Bookmark
در جمهوری اسلامی علاوه بر حضور پرشور مردم در پای صندوق های رای، راهپیمایی مردمی نیز از عوامل اثبات علاقمندی مردم به نظام و رهبری است.
راهپیمایی‌های مردم در لحظات حساس توطئه های دشمنان را خنثی می کند/ روزهای قدس و ۲۲ بهمن نماد همدلی و همبستگی مردم ایران است
 

به گزارش سفیر هراز،سرهنگ بهروز عیسی زاده، فرمانده ناحیه مقاومت شهرستان آمل در گفت و گو با خبرنگار سفیر هراز با بیان اینکه راهپیمایی و حضور پرشورمردم در خیابان ها نمایش قدرت جمهوری اسلامی به جهانیان خواهد بود، گفت: راهپیمایی روز قدس و 22 بهمن همدلی و همبستگی دایمی را برای مردم به همراه خواهد داشت.
وی با اشاره به اینکه در روال سیاسی دنیا حضور مردم در پای صندوق ها معیار رضایتمندی از نظام آن مملکت است، اظهار کرد: در جمهوری اسلامی علاوه بر حضور پرشور مردم در پای صندوق های رای، راهپیمایی مردمی نیز از عوامل اثبات علاقمندی مردم به نظام و رهبری است.
این مسول با تاکید بر اینکه در 4 دهه انقلاب اسلامی راهپیمایی های مردمی در لحظات حساس توطئه های دشمنان را خنثی کرده است، خاطرنشان کرد: انقلاب جمهوری اسلامی در تقابل با استکبار جهانی و زورگویان دنیا تشکیل شد و بنیانگذار جمهوری اسلامی تاکید وِیژه ای بر روی اسراییل داشتند.
سرهنگ عیسی زاده با بیان اینکه امام خمینی (ره) اسراییل و آمریکا بزرگترین دشمنان ملت جمهوری اسلامی هستند، خاطرنشان کرد: روزی ازادسازی خرمشهر ارزوی ما بود اما اکنون هزار کیلومتر آن طرف تر به دنبال یاری به مسلمانان هستیم.
فرمانده ناحیه مقاومت شهرستان امل با بیان اینکه امروز بواسطه شهادت ها و از خودگذشتگی ها، خداوند ترس را بر دل و جان کافرین انداخته، افزود: هرکجا مسلمین در برابر ظالمان ایستادند کفار تسلیم شد و عقب نشینی کرد.
وی با بیان اینکه فضای شهری برای رحلت امام از هم اکنون آماده شود، اظهار کرد: آماده کردن فضا برای رحلت بنیانگذار جمهوری اسلامی کمترین خواسته و توقع مردم از مسولین است.

 


 

 

کد مطلب: MTY2Mjg3
 

 
کیمیا سامانه