وزیر ورزش و جوانان با حضور در آمل خبر داد

اتمام پروژه نیمه کاره ورزشگاه آمل تا 2 سال آینده / ورزش مهم‌ترین ابزار برای ایجاد شور و نشاط در جامعه

تاریخ انتشار : پنجشنبه - ۲۰ / اردیبهشت / ۱۳۹۷
Share/Save/Bookmark
مردم درشرایط فعلی بیش از هر زمان دیگری نیاز به شور و نشاط و شادی دارند که مهم ترین ابزار ما در این راستا ورزش است 
اتمام پروژه نیمه کاره ورزشگاه آمل تا 2 سال آینده / ورزش مهم‌ترین ابزار برای ایجاد شور و نشاط در جامعه
 

به گزارش سفیر هراز، مسعود سلطانی‌فر، در مراسم کلنگ زنی یک پروژه ورزشی در آمل در جمع خبرنگاران با اشاره به ظرفیت و پتانسیل بالا در ورزش استان مازندران گفت: با استفاده از منابعی که به استان اختصاص خواهیم داد به دنبال این هستیم که پروژه‌هایی که قدمت آنها بیش از یک دهه است هرچه سریع‌تر تا پایان دولت به افتتاح و بهره برداری برسانیم.


وی با بیان اینکه تعدادی سالن 6 هزار نفره ورزشی، استخر، ورزشگاه و پیست دوچرخه سواری نیمه کاره در مازندران داریم، افزود: دولت رویکرد و نگاه ویژه‌ای به پروژه‌هایی دارد که بیش از 1 دهه از کلنگ زنی آنها گذشته اما افتتاح نشده‌اند.


وزیر ورزش و جوانان با اشاره به اینکه استان مازندران در رشته‌های مختلف دارای استعدادهای فراوانی است، اظهار کرد: کارنامه ورزش استان مازندران در مسابقات جهانی، المپیک و آسیایی مناسب بود که نشان می‌دهد در کنار گسترش اماکن ورزشی در استعدادیابی هم اقدامات خوبی انجام شده است.


وی با اشاره به صعود نساجی به لیگ برتر فوتبال گفت: استادیوم وطنی بازدید شد و برای بازسازی و توسعه تصمیم‌هایی گرفته شد و باپیگیری استاندار بهبود وضعیت ورزشگاه وطنی ضربطی انجام خواهد شد.


سلطانی فر با بیان اینکه همه مسولان عالی رتبه کشور درک صحیحی از جایگاه ورزش دارند، ادامه داد: به دنبال پیشرفت هرچه بیشتر در حوزه ورزش‌های همگانی، روستایی، بانوان و قهرمانی هستیم تا کارنامه خوبی از دولت در بحث ورزش باقی بماند.


این مسول با اشاره به اینکه ورزش مهم‌ترین ابراز برای پر کردن سالم اوقات فراغت مردم و جامعه از لحاظ جسمی‌ و روحی است، اظهار کرد: مردم درشرایط فعلی بیش از هر زمان دیگری نیاز به شور و نشاط و شادی دارند که مهم ترین ابزار ما در این راستا ورزش است.


وزیر ورزش با بیان اینکه پروژه نیمه کاره ورزشگاه آمل حداکثر تا سال آینده به بهره برداری خواهد رسید، ادامه داد: در خصوص مبلغ 5 میلیارد تومان باید گفت که اعتبارات امسال هنوز ابلاغ نشده اما تخصیص این اعتبار به آمل در برنامه‌های ورزش و جوانان هست و پیش بینی شده و اگر نتوانیم تمام 5 میلیارد را به صورت کامل در سال جاری تخصیص دهیم نهایت در 2 سال آینده با تخصیص کامل این پروژه به بهره برداری خواهیم رساند.

 


 

 

کد مطلب: MTY2MTYy
 

 
کیمیا سامانه