رئیس هلال احمر شهرستان آمل:

لزوم احداث 16 خانه هلال در آمل / به دنبال احداث پارک ایمنی با همکاری شهرداری آمل هستیم

تاریخ انتشار : شنبه - ۲۲ / اردیبهشت / ۱۳۹۷
Share/Save/Bookmark
با همکاری شهرداری آمل به دنبال احداث پارک ایمنی در امل هستیم تا فرزندانمان با برخی حوادث به خوبی اشنا شوند تا عکس العمل درست در لحظه داشته باشند.
لزوم احداث 16 خانه هلال در آمل / به دنبال احداث پارک ایمنی با همکاری شهرداری آمل هستیم
 

به گزارش سفیر هراز،جمشید نیکزاد، رییس هلال احمر شهرستان آمل با بیان اینکه در شهرستان امل حوادث زیادی داریم که نیاز است بحث پدافند غیرعامل جدی تر گرفته شود، گفت: به دنبال آماده سازی طرح شناسنامه امدادی شهرستان آمل هستیم که در آن تمامی ظرفیت های شهرستان حین وقوع اتفاقی برای استفاده وجود دارد.


وی با اشاره به اینکه در این طرح علاوه بر شهرها، تمام ظرفیت های شهرستان شناسایی خواهد شد، اعلام کرد: امروز در منطقه آلشرود خانه هلال افتتاح شد که نیاز آن منطقه بود.


این مسول با بیان اینکه آنچه در خانه هلال آلشرود وجود دارد نیاز آن منطقه حین وقوع اتفاق است، اظهار کرد: سیل، آتش سوزی و گم شدن اشخاص در آنجا اتفاق می افتد که موارد مورد نیاز در آنجا وجود دارد.


نیکزاد با بیان اینکه 16 خانه هلال در آمل باید احداث شود، تاکید کرد: 6 خانه هلال تا به حال افتتاح شده و نیاز است که بخشداران و دهیاران این موضوع را به جد پیگیر باشند.


رییس هلال احمر شهرستان امل با اشاره به جمع آوری کتاب مدیریت بحران در آمل خاطرنشان کرد: با شناسایی زیرساخت ها و نقاط حادثه خیز و منابع موجود در یک کتاب به راحتی می توان در زمان بروز اتفاق از آن بهره برد.


وی در خاتمه گفت: با همکاری شهرداری آمل به دنبال احداث پارک ایمنی در امل هستیم تا فرزندانمان با برخی حوادث به خوبی اشنا شوند تا عکس العمل درست در لحظه داشته باشند.

 


 

 

کد مطلب: MTY2MTY2
 

 
کیمیا سامانه