سردار میرشکار در یادواره شهید شیرودی:

اراده پولادین ملت ایران برنامه‌های استکبار جهانی را خنثی می‌کند/ شهید شیرودی در برابر توطئه جدایی ارتش و سپاه ایستاد

تاریخ انتشار : جمعه - ۱۴ / اردیبهشت / ۱۳۹۷
Share/Save/Bookmark
یکی از فرماندهان دوران دفاع مقدس در یادواره شهید شیرودی گفت: استکبار جهانی سال‌ها برنامه دارد تا جوانان ما را از همین تفکر شهید شیرودی‌ها جدا کند.
اراده پولادین ملت ایران برنامه‌های استکبار جهانی را خنثی می‌کند/ شهید شیرودی در برابر توطئه جدایی ارتش و سپاه ایستاد
 

به گزارش سفیر هراز به نقل از تنکابن24، سردار علیجان میرشکار پنجشنبه‌شب در مراسم سالگرد امیر سرلشکر خلبان شهید شیرودی با بیان اینکه چیزی که جامعه ما به آن نیاز دارد شناخت اهدافی‌ است که شهدا برای آن جان دادند، اظهار کرد: شهدا در وصیت‌نامه‌شان تأکید دارند که برای شهادتشان گریه نکنیم و در اهداف شهادت آنان اندیشه کنیم.

وی با اشاره به فرموده مقام معظم رهبری که زنده نگه‌داشتن یاد شهدا، کمتر از شهادت نیست، گفت: همین مراسم‌ها، برگزاری یادواره‌ها، به تصویر کشیدن زندگی شهدا و... زنده نگه‌داشتن یاد شهداست.

این جانباز دوران دفاع مقدس با بیان شجاعت‌های شهید شیرودی، خاطرنشان کرد: شهید شیرودی در بین خلبان‌های دنیا بیشترین پرواز را داشت، بیش از ۴۰ بار دچار سانحه و بیش از ۳۰۰ بار تیر به هلی‌کوپترش اصابت کرد. شیرودی چهر‌ه‌ای است که نظامیان دنیا او را به‌عنوان الگوی خلبان تیزپرواز و شجاع می‌شناسند.

میرشکار با اشاره به چگونگی پیمودن راه شهدا، خاطرنشان کرد: شهید شیرودی برای رضای خدا و دفاع از دین وارد جنگ شد. اگر همچون او فکر کنیم، دیگر فیش حقوقی بالا، اختلاس‌ها و دزدی وجود ندارد.

وی عمل صالح را محصول ایمان دانست و متذکر شد: بندگی خدا، خدمت به خلق و نگه‌داشتن حرمت انسان‌ها، زمینه ظهور حضرت حجت را فراهم می‌کند.

یکی از فرماندهان هشت سال دفاع مقدس با بیان اینکه شهید شیرودی بصیرت سیاسی داشت، یادآور شد: شیرودی قبل از جنگ با عراق در برابر گروهک‌های تجزیه‌طلب کردستان شجاعت آفرید و جنگید، همچنین در برابر توطئه جدایی ارتش و سپاه ایستاد.

میرشکار تصریح کرد: استکبار جهانی بداند امروز ارتش، سپاه و نیروی انتظامیِ ما مثل دژ فولادین در کنار ولایت برای دفاع از نظام و مردممان درصحنه هستند.

وی با بیان اینکه مگر دشمن از روی جنازه تک‌تک ما عبور کند تا امنیت یک ایرانی را به خطر بیفکند، ادامه داد: ما مردمانمان را به چپ و راست، اصول‌گرا و اصلاح‌طلب، اعتدال تقسیم نمی‌کنیم؛ کسی که در ایران اسلامی زندگی می‌کند، ما جان فدایش هستیم.

این راوی دفاع مقدس در پایان گفت: زمانی که حق را بفهمید، مثل شهید شیرودی می‌شوید. استکبار جهانی سال‌ها برنامه دارد تا جوانان ما را از همین تفکر شهید شیرودی‌ها جدا کند.

 

 


 

 

کد مطلب: MTY2MDc5
 

پر بازدیدترین امروز
 

 
کیمیا سامانه