بارش‌های پراکنده از هفته آینده در مازندران

تاریخ انتشار : پنجشنبه - ۰۶ / اردیبهشت / ۱۳۹۷
Share/Save/Bookmark
معاون توسعه و پیش‌بینی اداره‌کل هواشناسی مازندران گفت: روزهای ابتدایی هفته آینده با عبور امواج کم و بیش ناپایدار انتظار داریم شاهد ابرناکی آسمان و بارش‌های پراکنده به‌ویژه در ارتفاعات آسمان استان باشیم.
 

به گزارش سفیر هراز،احمد اسدی در گفت‌وگو با بلاغ، درباره آخرین پیش‌بینی وضع هوای استان مازندران اظهار کرد: وضعیت جوی در روز چهارشنبه پنج اردیبهشت برای شهرهای ساحلی و جلگه‌ای، ابری به‌تدریج همراه با کاهش ابر و در ارتفاعات صاف تا قسمتی ابری پیش‌بینی می‌شود.

وی افزود: هوای روزهای پنجشنبه و جمعه 6 و 7 اردیبهشت در شهرهای ساحلی و جلگه‌ای همراه با مه صبحگاهی، در اواسط روز، صاف تا نیمه ابری و در اواخر روز و شب، ابری در غرب استان با احتمال رگبار پراکنده است، همچنین هوایی صاف تا قسمتی ابری برای ارتفاعات استان پیش‌بینی می‌شود.

معاون توسعه و پیش‌بینی اداره‌کل هواشناسی مازندران خاطرنشان کرد: در روز شنبه هشت اردیبهشت، هوا نیمه ابری و از اواخر روز، ابری به‌تدریج همراه با بارش پراکنده و وزش باد خواهد بود.

این مسئول بیان کرد: پیش‌بینی ما برای روزهای یکشنبه و دوشنبه 9 و 10 اردیبهشت‌ماه نیز نیمه ابری تا ابری همراه با بارش پراکنده و وزش باد است.

اسدی گفت: با توجه به تغییرات الگوها و نقشه‌های هواشناسی در فصل بهار، تغییرات پیش‌بینی نیز معمولا در این فصل زیاد بوده لذا اخبار تکمیلی متعاقبا اطلاع‌رسانی می‌شود.

 


 

 

کد مطلب: MTY1OTYx
 

 
کیمیا سامانه