ستاد تسهيلات سفر در فرمانداری شهرستان آمل / لزوم توجه به بوم‌گردی در گردشگری

تاریخ انتشار : دوشنبه - ۰۳ / اردیبهشت / ۱۳۹۷
Share/Save/Bookmark
جلسه ستاد تسهيلات سفر به رياست سيد جعفر رسولي معاون استاندار وفرماندار ويژه شهرستان آمل و با حضور مسئولين شهرستاني 3 ارديبهشت 97 در فرمانداري برگزار شد.
 

به گزارش سفیر هراز،سيد جعفر رسولي معاون استاندار وفرماندار ويژه شهرستان آمل با سلام و صلوات به روح بلند و ملکوتي حضرت امام خميني (ره) و شهداي انقلاب اسلامي ـ دفاع مقدس و خاصه شهداي سال 60 آمل و مدافعان حرم و طول عمر مقام معظم رهبري و رياست محترم جمهوري و دولت خدمتگرار و خسته نباشيد و خداقوت به همه مسئولين و دلسوزان به نظام و تقدير و تشکر از حضور بموقع اعضاء حاضر در جلسه گفت : از اعضاي ستاد تسهيلات سفر که در تعطيلات عيد نوروز به خوبي مديريت کردند تقدير و تشکر مي نمايم ، رضايت بخشي در ستاد نوروزي پر رونق ديده شد و نقاط ضعف شناسايي گرديد که با برگزاري جلسات پي درپي که در دستور کار قرار دارد بتوانيم اين مشکلات پيش رو را حل نمائيد .

اين مسئول در ادامه افزود : در بحث گردشگري آمل بايد حرف اول را در سطح استان بزند و در بحث بوم گردي و گردشگري بايد تمام زمينه ها را براي حضور گردشگران و مسافران آماده نمائيم تا بتوانيم نقش سازنده اي در اين زمينه داشته باشيم .

معاون استاندار وفرماندار ويژه شهرستان آمل در پايان اظهار داشت : 18 درصد افزايش اقامت نسبت  به سال قبل در تعطيلات نوروزي داشته ايم که نسبت به سنوات قبل رضايت بخش بوده و بايد اين درصد را افزايش دهيم و شهرستان آمل را به گردشگران و مسافران داخلي و خارجي بشناسانيم وبا ايجاد تورهاي آمل گردي آنها را نسبت به آمل آشناسازيم .

در پايان اين مسئول ضمن تقدير و تشکر از اعضاء ستاد تسهيلات سفر شهرستان آمل به همه اعضاء لوح تقدير اهداء نمود و خواستار همکاري و هماهنگي هرچه بيشتر اعضاء ستاد در تعطيلات تابستان و عيد نوروز آينده شد . 

 

 

 


 

 

کد مطلب: MTY1OTI1
 

 
کیمیا سامانه