فرمانده سپاه آمل همزمان با روز پاسدار:

سپاه پاسداران در لحظات حساس با جانفشانی‌های خود از کشور و انقلاب دفاع کرد

تاریخ انتشار : جمعه - ۳۱ / فروردین / ۱۳۹۷
Share/Save/Bookmark
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان آمل با اشاره به وظایف سپاه افزود: حفظ و نگهداری از انقلاب و دستاوردهای آن وظیفه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی‌ است.
سپاه پاسداران در لحظات حساس با جانفشانی‌های خود از کشور و انقلاب دفاع کرد
 

به گزارش سفیر هراز، سرهنگ بهروز عیسی زاده در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه امروز، با بیان اینکه امام حسین(ع) از اسلام پاسداری کرد، گفت: ایشان از انحراف بزرگی که قرار بود در دین ایجاد شود با گذشت از جان خود جلوگیری کرد.


وی با اشاره به اینکه سپاه هم در مراحل مختلف انقلاب با از خودگذشتگی از انحراف جلوگیری کرد، یاد آور شد: سپاه متشکل از چهار کلمه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی‌ است که بر اساس اصل 150 قانون اساسی در 2 اردیبهشت سال 58 به دستور رهبر معظم انقلاب شکل گیری شد.


فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان آمل با اشاره به وظایف سپاه افزود: حفظ و نگهداری از انقلاب و دستاوردهای آن وظیفه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی‌ است.

 

وی با اشاره به آیه قران کریم ادامه داد: در قرآن ذکر شده که علاوه بر آلات جنگی، بسیج مردمی‌ هم شکل دهید.


عیسی زاده با اشاره به اینکه هر کجا که در انقلاب انحرافی ایجاد شد سپاه پاسداران ورود پیدا کرد، گفت: در زمان منافقین و گروهک‌های تروریستی، هشت سال دفاع مقدس و لحظات حساس انقلاب سپاه پاسداران در دفاع از انقلاب پاسداری و جانفشانی کرد.


وی با اشاره به برخی مشکلات امنیتی پرواز در اوایل انقلاب خاطرنشان کرد: با دستور رهبر کبیر انقلاب، سپاه امنیت در پرواز را ایجاد کرد تا شاهد هواپیماربایی نباشیم.


این مسول تاکید کرد: هرکجا که شرکت‌های خارجی برای ورود به پروژه‌ای کم کاری کردند و نیامدند سپاه در بخش سازندگی ورود کرد و اقدامات بزرگی انجام داد.


فرمانده سپاه آمل با اشاره به اینکه بنیانگذار انقلاب اسلامی‌ در سال 64 دستور تشکیل نیروهای سه گانه در سپاه، تحت عنوان نیروی هوایی، دریایی و زمینی را داد، افزود: نیروی دریایی سپاه در سال 58 و 59 توانست با قدرت نیروی دریایی عراق را شکست دهد که پس از ورود ناوگان دریایی آمریکا و شوروی سابق باز هم خوش درخشید.


عیسی زاده تاکید کرد: دریا مکانی بود که از اوایل انقلاب تا به حال همیشه در کمترین فضا در تقابل با آمریکا بودیم که هیچگاه در مقابل این استکبار جهانی کوتاه نیامدیم و کاری کردیم که در مقابل عظمت سپاه پاسداران پا به فرار بگذارد و تسلیم شود.


این مسول اظهار کرد: یکی از مسولان بلندپایه آمریکا ایرانیان را تهدید کرده بود که نیروی دریایی و قایق‌های تندرو و با عظمت سپاه با زدن ناو دریایی آمریکا کاری کرد که خواب از چشمان او گرفته شد.


وی با اشاره به اقدامات بزرگ سپاه در خصوص پهباد تصریح کرد: در آمریکا برای مقابله با پهبادهای جمهوری اسلامی‌ راه‌کار ارائه می‌دهند و دغدغه دارند که این نشان از عظمت جمهوری اسلامی‌است.


سرهنگ عیسی زاده با اشاره به اینکه نقاط صفر مرزی ایران در امنیت است و در آنجا پایگاه احداث شده است، خاطرنشان کرد: 11 پایگاه آمریکا در دسترس موشک‌های ایران است و برای مقابله با استکبار جهانی مشکلی نداریم.


فرمانده ناحیه مقاومت آمل با بیان اینکه سپاه در خصوص آسیب‌های اجتماعی و مسائل فرهنگی اقدامات مهمی‌ انجام داده است، افزود: 2 منطقه آسیب پذیر آمل شناسایی شدند و در جهت حل مشکلات آنها سپاه با همکاری و حمایت دیگر ادارات در حال فعالیت است.

 


 

 

کد مطلب: MTY1ODkz
 

 
کیمیا سامانه