پیگرد قانونی دارد

تاریخ انتشار : شنبه - ۰۱ / اردیبهشت / ۱۳۹۷
Share/Save/Bookmark
جاسوسی شغلی شریف و نانش حلالِ حلال است، دورۀ بگیر و ببندها گذشته و دورۀ گفتمان و اعتمادسازی فرا رسیده است، اینک جاسوس‌های عزیز برای خودشان در طبیعت وِل می‌چرخند.
پیگرد قانونی دارد
 

به گزارش سفیر هراز،دولت تدبیر و امید که رکورددار استفاده از مدیران چند تابعیتی و نیز نفوذ جاسوس‌ها به پست‌های حساس دولتی است، با فراخوانی عمومی، از تمامی جاسوس‌ها که ملیت ایرانی داشته اما تاکنون زمینه خدمت به کشور برایشان فراهم نشده است دعوت کرد به کشور باز گردند.

در این فراخوان آمده است:

آگاهی بخشیدن و روشن نمودن اذهان جامعه بشری و نیز ابر قدرت‌های گرانقدر و برطرف نمودن نگرانی‌ها و دغدغه‌های آنان از اوضاع اقتصادی، سیاسی و علمی و نیز هسته‌ای کشور که در دسته اوضاع علمی می‌گنجد، منوط به داشتن روحیه‌ای روشنگرانه و ضمیری روشن و فکری روشن‌تر است.

حضور شما عزیزان و سروران گرانقدر در رده‌های گردآوری اطلاعات در کشورهایی همچون آمریکا، انگلیس، اسرائیل، فرانسه و ... نشان از لیاقت و شجاعت شماست، دست مریزاد! احسنت! باریک ا...!

از همین رو دولت تدبیر و امید افتخار دارد با فراهم کردن عرصه فعالیت شما عزیزانِ معروف به "جاسوس" در کشور و کوتاه کردن دست نهادهایی که تاکنون با سنگ‌اندازی و مانع تراشی، عرصه فعالیت آگاهی بخشانه را برای شما تنگ می‌کردند گامی مثبت برای بازگشت غرور آفرین شما به میهن بردارد.

جاسوسی شغلی شریف و نانش حلالِ حلال است. دورۀ بگیر و ببندها گذشته و دورۀ گفتمان و اعتمادسازی فرا رسیده است. اینک جاسوس‌های عزیز برای خودشان در طبیعت وِل می‌چرخند.

در همین راستا و با هدف جذب حداکثری جاسوس در دولت، این دولت با اعطای تسهیلات، رفاه را برای قشر محترم جاسوس فراهم کرده است.

از جمله این تسهیلات:

- اعطای وام‌های میلیاردی و بلاعوض.
- اعطای مسکن مناسب در بهترین نقاط پایتخت.
- در نظر گرفتن شغل‌های حساس و پست‌های کلان مدیریتی و تامین آتیه فرزندان جواسیس.
- همچنین نظر به تلاش شما برای آگاهی بخشی به جامعه جهانی از هر گونه کردار و رفتار پنهانی در کشور، دسترسی شما به تمامی اسناد فوق محرمانه دولتی، امنیتی و... با ارائه معرفی نامه رسمی جاسوسی از سوی یکی از کشورهای آمریکا، انگلیس، اسرائیل و فرانسه با مُهر بلامانع خواهد بود.
- ونیز برای شاد نگاه داشتن روحیه جاسوس‌های گرامی هر از چند گاهی مجالس قِر و پایکوبی با حضور خوانندگان سوسن خانمی و... برگزار می‌شود و نیازی به حضور در کشورهای بیگانه و پایکوبی و قِر با اغیار وجود ندارد.
- همچنین به نیت دولت دوازدهم، به 12 جاسوس اولی که زودتر مراجعه کنند بدون قرعه‌کشی یک دستگاه پورشه از سوی دولت تدبیر و امید اهدا خواهد شد.

امید است جاسوس‌های محترم که همواره آگاهی بخشی را سر لوحه خود قرار داده‌اند بنابر مفاد فوق الذکر همکاری لازم را با دولت تدبیر و امید بنمایند.

هرگونه سوء برداشت از این متن و ایجاد فکر تله‌گذاری برای قشر محترم جاسوس پیگرد قانونی دارد.

 


 

 

کد مطلب: MTY1ODk1
 

 
کیمیا سامانه