بخشدار لاریجان:

ارتفاع برف در بالا لاریجان آمل از 60 سانتی متر هم عبور کرد/ آسیب جدی درختان سیاه ریشه در پی بارش برف بهاری

تاریخ انتشار : دوشنبه - ۲۷ / فروردین / ۱۳۹۷
Share/Save/Bookmark
بخشدار لاریجان با بیان اینکه ارتفاع برف در ارتفاعات بالای لاریجان از 60 سانتی‌متر هم عبور کرده است گفت: آسیب جدی به درختان سیاه ریشه بخش لاریجان وارد شده و کشاورزان و باغداران لاریجان متضرر شده‌اند.
ارتفاع برف در بالا لاریجان آمل از 60 سانتی متر هم عبور کرد/  آسیب جدی درختان سیاه ریشه در پی بارش برف بهاری
 

رضا مقدم در گفت‌وگو با خبرنگار سفیر هراز با بیان اینکه بارش برف در روستاهای جنوبی لاریجان و ارتفاعات پایین از 20 سانتی متر عبور کرده است، گفت: هرچه به سمت امامزاده‌هاشم می‌رویم ارتفاع برف بیشتر می‌شود.


وی با اشاره به اینکه ارتفاع برف در ارتفاعات بالای لاریجان از 60 سانتی‌متر هم عبور کرده است، اظهار کرد: کلیه راه‌های روستایی و اصلی باز است.


بخشدار لاریجان با تاکید بر اینکه رانندگان محترم زنجیز چرخ و لوازم را همراه خود داشته باشند، افزود: مردم قبل از ورود به محور هراز سیستم گرمایشی وسیله نقلیه خود را بررسی کنند تا دچار مشکل نشوند.


وی  بابیان اینکه بارش برف هر لحظه در لاریجان در حال افزایش است، خاطرنشان کرد: از سفرهای غیرضروری در محور هراز خودداری کنند.


مقدم با اشاره به اینکه در حال بازدید از روستاها هستیم تا در صورت بروز اتفاقی حل کنیم، گفت: آسیب جدی به درختان سیاه ریشه بخش لاریجان وارد شده و کشاورزان و باغداران لاریجان متضرر شده‌اند.


وی تاکید کرد: پس از بهبود وضعیت جوی طی جلسه‌ای با جهادکشاورزی میزان خسارت تعیین تکلیف خواهد شد تا کشاورزان و باغداران لاریجان کمتر توسعه یافته دچار مشکل نشوند.

 


 

 

کد مطلب: MTY1ODEz
 

پر بازدیدترین امروز
 

 
کیمیا سامانه